Skleněné dveře vnesou do interiéru světlo, design i luxus

Sklo je materiál, který k našemu bydlení patří. Nejenže řeší funkční prvky, jako jsou prosvětlovací skleněné plochy, ale je i designovou součástí našeho bydlení. Na různých skleněných příčkách, dokonce na podlahách ze skla. Že je sklo součástí interiérových dveří je běžné. I zde jde o prvek funkční, ale současně designový. Moderní bydlení však sází na celoskleněné dveře.

Skleněné dveře v interiéru dokážou být skutečnou perlou. Nabízí krásný moderní design, ale umí se postarat i o to, abychom nemuseli bojovat s tím, jak doladit navzájem například okna, dveře, podlahu, nebo používané dekory v interiéru. Když nám vzájemně neladí, vypadá naše bydlení levně, a to přestože jsme do něj nejspíš investovali spousty peněz. Celoskleněné dveře se nesnaží do interiéru zapadnout tím, že napodobují jinou jeho část svojí barvou či materiálem. Naopak. Snaží se být zcela novým nápaditým prvkem. Zejména, pokud si zvolíte celoskleněné dveře z kolekce GRAF.

 

Skleněné dveře GRAF

Interiérové dveře GRAF jsou celoskleněné dveře z bezpečnostního tvrzeného skla o tloušťce 8 mm. Můžete si volit matné (A-avers) a hladké (R-revers) provedení. Sklo je mléčné a zdobené buď pískovanými vzory, nebo černou kresbou. Variantou je též kouřové sklo. Dveře se osazují do rámové a obložkové zárubně. Na výběr jsou zárubně ve všech nabízených dekorech za cenu standardních zárubní. Lze je osadit i jako posuvné.

 

Jak si vybrat celoskleněné dveře?

Dveře GRAF v provedení čirá, vzor kůra, nabízí řešení, když potřebujete pro světlo co nejvíce propustné dveře, přitom ale neprůhledné. Kouřové sklo se hodí tam, kde si na prostup světla zas tolik nepotrpíme a chceme spíše efektní tmavší odstín skleněných dveří. Zlatou střední cestou, a současně nejlepší volbou, pokud jde o design, je mléčné sklo. Efektně vypadá jak s pískovanými vzory, tak s kontrastní moderní černou kresbou.

 

Nemějte ze skla strach

Řada lidí, zejména rodiny s dětmi, se skleněných dveří obává z bezpečnostního hlediska. Možná máte i vy z dětství zážitek, kdy se vám při hře se sourozencem podařilo vysklít dveře, nebo jste těmi skleněnými zcela prošli. U skleněných dveří GRAF se vám to rozhodně nestane. Sklo dveří, je tvrzené a považuje se za nerozbitné. I kdyby náhodou došlo k jeho rozbití, což je skutečně velice málo pravděpodobné, rozbije se na drobné částečky s neostrými hranami, kterými se nelze vážně poranit.

 

O firmě Rostra Dveře

Celoskleněné designové dveře GRAF dodává společnost Rostra Dveře. V sortimentu najdete interiérové, posuvné, vchodové i shrnovací dveře. Současně zárubně i stavební pouzdra pro posuvné dveře. Ke dveřím je k dispozici i velký výběr kování. Dalším sortimentem firmy jsou laminátové plovoucí podlahy, včetně lišt a podkladových materiálů. Rostra Dveře má tři vzorkové prodejny – v Praze a Brne. Většina zboží je skladem, a tedy ihned k dodání. Při ceně nákupu nad 10 000 Kč je doprava zdarma. Nadstandardem je služba garance nejlepší ceny. Takže levnějšího dodavatele hledat nemusíte.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *