Vinylové podlahy Amorim Premier Real – luxus a kvalita pro váš domov

Vinylové podlahy od společnosti Supellex se vyznačují vysokou odolností, prvotřídním vzhledem a rovněž i cenovou dostupností, proto není vůbec divu, že dlouhodobě patří k nejoblíbenějším podlahovým krytinám na českém trhu.

Jejich povrch je odolný vůči poškrábání a zároveň tichý při chůzi, tudíž se skvěle hodí i do komerčních objektů, kde skvěle poslouží jakožto pokrytí chodeb a hal. Tloušťka 5 mm v případě click systému a 2,5mm u celoplošně lepených dílců navíc předurčuje tyto podlahy i k použití v prostorách s omezenou konstrukční výškou. V domácnostech pak své uplatnění najdou například v kuchyni, koupelně či obývacím pokoji.

Vinylové podlahy se vyrábí z polyvinylchloridu, známého spíše pod zkratkou PVC, ovšem oproti krytinám vyrobeným čistě z tohoto materiálu je jejich pokládka mnohem efektivnější, neboť při ní nevzniká tolik odpadu. Ve srovnání s laminátovými podlahami jsou zase pružnější, tišší a teplejší na dotek, v porovnání s přírodními materiály jsou praktičtější a cenově dostupnější.

Vinylové podlahy Amorim Premier REAL pak kombinují výhody korku a nejmodernějších technologií při výrobě krytin. Výsledkem jsou tyto luxusní plovoucí podlahové dílce, jež díky nabízenému komfortu dokáží uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Krom komfortu nabízejí rovněž nesmírně odolný povrch a taktéž i vzhledově atraktivní design. Díky originální povrchové úpravě s 3D strukturou jsou opatřeny věrohodně působícími dekory dřeva, kovu či kamene.

Zároveň podlahy Amorim Premier REAL jsou tou pravou ekologickou volbou, protože neobsahují škodlivé ftaláty. Mnozí z vás taktéž jistojistě ocení skutečnost, že jsou též antistatické, hypoalergenní a snadno udržovatelné.

Navíc jejich instalace je opravdu snadná a časově nenáročná. Ta lze provést buď pomocí zámkových spojů, nebo lepením přímo na vyrovnanou zem – tento způsob pokládky má své opodstatnění především ve vlhkých prostorách, například v koupelně.

Vždy je ale nejlepší vidět krytinu na vlastní oči, proto vás zveme také do našich showroomů v Praze, Brně, Plzni a Ostravě a Velké Bíteši. Rádi vám tam s realizací vaší nové podlahy odborně poradíme.

Více informací a inspiraci najdete na:https://www.supellex.cz/

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *