Stůl z masivu vás přežije!

Koupili jste nový byt? Postavili nový dům? Nebo už se nemůžete dívat na svůj starý inventář a chcete se znovu vybavit? Ať už tak nebo tak, prvotním impulsem k obměně nábytku by měl být jídelní stůl. U něho člověk stráví v průměru nejvíce času denně a po posteli a gauči jde o třetí doplněk interiéru, v němž člověk zažívá nejpříjemnější pocity.

Grilované kuřátko, pečené žebírko, nakládaný hermelínek nebo jen obyčejná tlačenka s cibulí. Žádný gurmánský zážitek, nad kterým se sbíhají sliny už při prvotním pomyšlení, se bez řádného stolování neobejde. Nejlepší službu pro catering v jakékoliv podobě udělá stůl z masivu. Aby byl požitek smyslů naprosto dokonalý, mělo by jídlo i stůl splňovat ty nejvyšší kritéria a nároky.

 

Proč pořídit stůl z masivu?

Málokdo si uvědomí, že jídelní stůl je nejvýraznějším prvkem v celé domácnosti. Všichni ho tak nějak míjí automaticky, bez povšimnutí. Ale v okamžiku, kdy by byl poškozený nebo chyběl úplně, nastává doslova „boží dopuštění“. Kde se najíst? Kam odložit nákup, telefon, noviny nebo si při chvilce oddechu vyhoupnout nohy? Jídelní stůl z masivu je prostě nedílnou součástí našich životů a kdo tohle ví, ve výběru neprohloupí a kdo tvrdí opak, brzy spláče nad výdělkem.

Pokud chcete mít doma praktický a moderní stůl, v masivu se nikdy nezklamete. Za prvé, dřevo je přírodní a estetický materiál. Za druhé, masiv je odolný a jeho údržba je snadná a za třetí, stoly z masivu jsou funkční a jsou vnímané jako stabilní interiérový doplněk, který se nikdy neokouká a při   běžném zacházení vás přežijí.

 

Jak vybrat ten správný?

Jídelní stoly z masivu jsou vyráběny z kvalitního listnatého i jehličnatého dřeva. Mezi nejžádanější patří dub, který má výraznou kresbu a texturu. Řadí se k odolným a pevným surovinám, které jsou odolné vůči nepříznivým vlivům, jako je například vlhkost. Co se druhové typologie týče, zákazník vybírá mezi produkty celodřevěnými nebo kombinovanými s kovem.

Aktuálně je velmi módní takzvaný minimalistický styl, který vsází na funkčnost a jednoduché linky. Komplexně vzato má budoucí majitel k výběru nesčetně variant kombinací, aby uspokojil své designové představy spolu s nejvyššími technickými nároky. Industriální a designové jídelní stoly, vyrobené na zakázku, se hodí do zcela nových obydlí, stejně jako jsou přímo stvořeny pro oživení zajetých domácností.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *