„Tepování Brno“ si při čištění koberce poradí i s alergeny a roztoči

U nás ve školce se koberce špiní opravdu rychle. Děti na ně každou chvíli něco rozlijí nebo vysypou. Také k nám chodí děti, které mají domácí mazlíčky a na svém oblečení k nám pak přenášejí jejich chlupy a bakterie. Všechno se pak usazuje v koberci, který se stává po čase zdrojem nejrůznějších alergenů. Pravidelným luxováním nemáme šanci zajistit opravdovou čistotu koberců. Z hygienických důvodů je nezbytné objednávat jejich pravidelné čištění.

 

Vybrat vhodného kandidáta pro tento úkol nebylo vůbec snadné. Potřebovali jsme, aby firma používala na čištění přípravky, které koberec účinně dezinfikují, ale nebudou škodlivé pro děti. Také jsme potřebovali zajistit, aby čištění probíhalo o víkendech, kdy děti do školky nechodí a je čas koberec vyčistit i nechat uschnout.

 

Poprosili jsme i rodiče dětí, aby nám s hledáním pomohli a doporučili nám někoho vhodného. Dostali jsme od nich spoustu tipů. Všechny jsme prošli a vítězem, který splňoval všechny naše podmínky, se stal A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění koberců a sedaček Brno.

 

Čištění o víkendech provádí běžně, používá čisticí prostředky, které zlikvidují roztoče, bakterie i alergeny a na zdraví člověka nemají negativní účinky. Protože firma za své zaměstnance ručí, nebylo nutné platit člověka, který by na jejich práci dohlížel.

 

Firma se o všechno postarala sama a my jsme byli po víkendu zvědaví na výsledek. Ten byl opravdu bezchybný. Koberce byly perfektně vyčištěné. Všechny skvrny, které děti na kobercích způsobily, byly odstraněny. Koberce velice příjemně voněly a bylo také znát, že se dětem, které trpí astmatem a alergiemi, dýchá lépe. Takže i alergeny se podařilo odstranit.

A SERVIS si teď objednáváme pravidelně a s každým čištěním jsme stejně spokojení jako s tím prvním.

 

 

Mytí, impregnace výloh. Umývaní, čištění oken, zimních zahrad, atrií, výtahů, lodžií, skleníků. Výškové práce Brno

 

Jsem malířka a prodávám své obrazy v jednom malém krámku v centru Brna. Několik obrazů mám vystavené ve výloze, což je vlastně prakticky moje jediná reklama, takže je pro mě opravdu důležité, aby výloha byla pořád čistá a obrazy se v ní dobře vyjímaly. Proto jsem ji čistila prakticky druhý den, ale asi po roce této dřiny jsem si řekla, že bude lepší si to vyčistit úklidovou firmou a dát si na výlohu impregnaci nebo něco takového, protože takhle to přece nemůžu pořád dělat.

 

 

 

Sedla jsem si teda k počítači a hledala úklidovou firmu, kterou bych si ještě mohla dovolit a nabízela právě i impregnaci na sklo. Po vybírání jsem nakonec zvolila A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění fasád, práce ve výškách, mytí oken Brno. A dodnes si jejich služby nemůžu vynachválit.

 

Už jenom samotné domlouvání mě hrozně uklidnilo, protože jsem na centrále mluvila hrozně s milou slečnou, která byla hrozně milá a všechno mi vysvětlila, protože já si ještě nikdy nic od úklidové firmy neobjednávala, tak jsem úplně nevěděla, jak to chodí. Po domluvě přijeli dva zaměstnanci a výlohy vyleštili k nepoznání, vážně. Byli velmi rychlí a šikovní a hlavně výlohu umyli tak, že se leskla jako zrcadlo.

 

Poté mi nanesli i impregnaci, o kterou mi šlo vlastně nejvíc a to byla pro mě největší výhra, protože se po ní výloha vážně tolik nešpiní, špínu lze umýt proudem vody, takže se o ni už nemusím prakticky starat, takže mytí výloh Praha od A SERVIS určitě doporučuji. A i jejich další služby, protože jejich servis zahrnuje i čištění a koberců a podlah, odstraňování plísní a dokonce odstraňují i graffiti. 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *