Víme, kam s vaší novou toaletkou!

Hledáte ideální místo pro toaletní stolek, ale stále si nejste jistí? Líbil by se vám v ložnici, ale jeho umístění v koupelně by bylo bezpochyby praktičtější? Pak se vám možná bude hodit několik našich užitečných tipů!

 

Denní světlo je základ!

Chcete mít jistotu, že vaše líčení bude jednoduše dokonalé? Pak si ho rozhodně nenechte zkreslit umělým světlem žárovek a zářivek! Najděte proto toaletnímu stolku šikovné místo pod oknem či spíše před ním tak, aby na váš obličej dopadalo maximální množství denního světla. Obraz odrážející se v zrcadle pak nebude nijak zkreslen.

Náš tip: Hledáte ten nejkrásnější stolek, který by splňoval vaše romantické představy z dětství? Pak navštivte e-shop Toaletnistolky.cz s širokou nabídkou těch nejlepších kousků inspirovaných bohatou evropskou historií.

 

Dostatek prostoru pro zrcadlo!

Ano, to u toaletky vždycky hraje prim. Takže by nemělo být ničím zakryté (ani částečně) a dobře si pohlídejte také dostatečný prostor pro manipulaci. Jestliže jde zrcadlo otočit nebo sklopit, využijte těchto předností naplno!

 

Chcete solitér nebo harmonickou součást celku?

I to je při výběru tohoto správného umístění důležité. Toaletním stolkům velmi sluší sólo role, kdy mají možnost upoutat oko náhodného diváka na první pohled. Ale uplatní se i jako součást stylového zákoutí třeba ve vintage stylu. Záleží jen na tom, kolik místa a péče jste ochotní jejich interiérové vizáži věnovat.

Náš tip: Pokud je to jen trochu možné, pořiďte si svůj toaletní stolek v kompletu s designově sladěnou stoličkou nebo taburetem. Výsledek bude jednoduše perfektní a navíc získáte jistotu, že zamýšlené posezení se bude k tomuto nevšednímu kusu nábytku velikostně hodit. Navíc vaše bydlení šikovně zútulní a rázem se doposud opomíjené zákoutí místnosti stane místem, na které se budete často a rádi vracet. A to je pro toaletní stolek ta nejlepší vizitka!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *