Vyčištění skvrn na koberci po montáži nábytku

S odstraněním nečistot z mého koberce jsem si nevěděl rady. Montoval jsem nábytek, který byl špinavý, čehož jsem si vůbec nevšiml, takže jsem měl samozřejmě skvrny na koberci. Připadalo mi, jako kdyby to byly skvrny od nějakého mazadla. Vůbec je nebylo možné odstranit ani za použití různých čističů.
 
Poradil jsem se s kamarádem a ten mi řekl, ať zkusím nějakou profesionální firmu, že to budu mít bez problémů a nezničím si koberec. Na internetu jsem si našel úklidovou společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., která se zabývá odstraněním nečistot z koberců i u nás v Ostravě.

 

Kvalitní čištění koberců zajišťují za pomoci dvou strojů. Jeden používají ke kartáčování a druhý k vysátí nečistot a vlhkosti, která po chemii zůstává v koberci. Koberec mi přijeli vyčistit hned druhý den. Dva velice profesionální pracovníci byli opravdu ochotní, příjemní a také zábavní. Zkušeně odstranili skvrny na koberci, a také mi nabídli levnější vyčištění celé plochy koberce. Samozřejmě, že jsem to přijal. Netrvalo jim to navíc ani moc dlouho a koberec byl jako nový.

 

K tomu nábytku se to opravdu hodilo. Nevím jak vy, ale já už služby jiné firmy nevyužiji. A ani nechci využít. Domluvil jsem se na další spolupráci i s pravidelným úklidem, který také firma A SERVIS zajišťuje, protože mi garantuje, že se doma  v mé nepřítomnosti nic nestane. Jednoznačně musím tuto firmu doporučit. Jestli vám záleží na kvalitě a ochotě pracovníků, tak vyzkoušejte jakékoliv služby této firmy. Vím, že vás rozhodně nezklame.

Pozor na amatérské čištění koberců, ani profesionál si už nemusí poradit se zapranými fleky

Naše společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. již mnoho let nabízí službu důkladného, a přesto šetrného čištění koberců v Ostravě. Strojová metoda je na realizaci této služby nejvhodnější. Tato metoda je nejen nejúčinnější, ale také nejšetrnější ke kobercům, které čistíme.

 

Tato metoda je sice dražší, ale troufáme si říct, že to, co nedokázaly vyčistit jiné firmy jinými metodami, my vyčistíme. Dříve jsme používali levnější variantu, která se nazývá extrakční metoda. Tato metoda je jen o pár korun levnější než metoda strojového čištění, ale chybí jí důležitý proces kartáčování. Kartáčování nám zaručí, že dostaneme všechny nečistoty a roztoče hluboko ze struktury koberce spolu s použitím kvalitní a dezinfekční chemie, která na sebe tyto nečistoty navazuje.

 

 Tuto chemii po chvíli působení rozkartáčujeme kotoučovým strojem a proměníme v hustou pěnu. Pokud kartáčujeme i zatvrdlé nečistoty, není třeba se obávat poničení vláken koberce, protože kotoučový stroj má 12 cm dlouhé a jemné štětinky, které se ke kobercovým vláknům chovají šetrně. Důkladněji kartáčované místo nelze poznat a zaručujeme, že koberec opravdu poškozen nebude. Po hloubkovém kartáčování kotoučovým strojem vše vysajeme vysoce výkonným třímotorovým vysavačem. Poté je ještě třeba nechat koberec několik hodin důkladně doschnout.

 

Zákazníci se na nás mnohdy obrací o pomoc s tím, že jejich koberec čistila jiná firma extrakční metodou a na jejich koberci po tomto čištění zůstaly fleky. Pro naši informaci je pak důležité zjistit, jaká chemie na čištění koberce byla použita, aby nebyl koberec tzv. zapraný. Poté provedeme kroky, které vedou k opětovnému čištění koberce. Čištění koberců realizujeme v obchodních domech, restauracích, kancelářích, klubech a firmách, ale také v soukromém sektoru.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *