Výhody laminátových podlah od společnosti Barkotex

Společnost Barkotex figuruje na českém trhu již od roku 1991. Díky těmto rozsáhlým zkušenostem může všem potencionálním zájemcům poskytnout vysoce odbornou montáž a prodej podlahových krytin dle vlastního výběru. Barkotex se zaměřuje na kvalitní výrobky americké společnosti Shaw Industries a Clayton miller Hospitality Carpets věnující se výrobě moderních koberců. Rovněž v jejich nabídce naleznete celou škálu dalších krytin, jako je linoleum, vinyl, ale i lamino. Věnujme tento článek výhodám laminátové podlahy od dovozce Barkotex.

Výhody laminátové podlahy

Pokud stojíte před důležitým rozhodnutím, kterou podlahovou krytinu si zakoupit, můžete se s naprosto klidným svědomím rozhodnout pro laminátovou podlahu. Mezi hlavní výhody patří zaručeně stylový design, mimořádně dlouhá životnost, snadná údržba a vysoká odolnost materiálu.

Kvalitní laminátové podlahy obstojí v jakémkoliv srovnání s ostatními krytinami. Jsou robustní a odolné vůči mechanickému poškození. Právě díky těmto skutečnostem se hodí do frekventovaných a namáhaných prostor. Povrch lamina není lehké poškrábat ani jej poškodit tlakem těžšího nábytku.

Nevýhody laminátových podlah

Každý materiál sebou přináší celou řadu výhod i nevýhod. U laminátových podlah je nevýhod opravdu málo, ale přece se jen některé naleznou. Laminátové podlahy i přes svou mimořádnou kvalitu a fyzikální vlastnosti neposkytují příliš vysoké zvukově izolační vlastnosti. U kvalitních laminátových podlah proto naleznete pryžovou podložku, která celkem efektivně chrání před šířením zvuku.

V dalších ohledech je jinak laminátová podlaha bezkonkurenční a je platným představitelem moderního bydlení. Ušetřete své peníze a navštivte sekci laminátové podlahy ve výprodeji.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *