Zbavte se mytí oken! Je tu nano impregnace od firmy „Fasády, čištění ve výškách“

Před měsícem jsem byla na návštěvě u své kamarádky. Poseděli jsme, dali jsme si vínečko a udělali si pár jednohubek. Také mě provedla po bytě a celý mně ho ukázala, jelikož dělali kompletní rekonstrukci. Všimla jsem si i krásně čistých oken. Myslela jsem si, že je mají také nová, ale kamarádka mi řekla, že je mají pouze profesionálně umytá a že na nich má nano impregnaci oken, která je udržuje stále čistá a téměř bezúdržbová. Tak jsem se hned ptala, kde k tomu přišli.

Předala mi kontakt na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce, mytí oken, fasád Brno, která zajišťuje komplexní úklidové služby, mimo jiné i mytí oken a nano impregnaci oken, která funguje na principu lotosového květu. Když se na okna dostanou nečistoty nebo voda, všechno se začne shlukovat do kuliček, které se, když zafouká, odvalí z okna pryč. Jednoduše, nic na oknech neulpí.


Neváhala jsem a firmu jsem zkontaktovala, protože jsem to také chtěla vyzkoušet a zbavit se mytí oken už nadobro. Moc milá slečna po telefonu mi vše vysvětlila a sdělila mi i konkrétní cenovou nabídku. Nakonec jsme spolu domluvili termín realizace.

 

V daný den pak dojeli dva zaměstnanci firmy A SERVIS, v rychlosti si prošli byt, aby věděli, kde začít a jak postupovat a následně se pustili do práce. Šlo jim to opravdu rychle, bylo vidět, že s tím mají bohaté zkušenosti a ví, jak na to. Nejprve okna důkladně umyli, aby je zbavili veškerých nečistot. Následně okna setřeli gumovou stěrkou do sucha. Když byla okna úplně suchá, nanesli na ně nano impregnaci a úplně na závěr všechna okna vyleštili pomocí bavlněné pleny. Nepoužili žádné leštící přípravky, což bylo velké překvapení.

 

Okna byla opravdu krásně čistá a lesklá, beze šmouh či tahů po leštění. Opravdu se jim to povedlo a já jsem byla moc spokojená. Ještě jednou moc děkuji. Tuto firmu vřele doporučuji.

 

Strojové, chemické čištění koberců a čalounění Brno

Většina mých známých se diví, že mám doma ještě koberce. Parkety ani lino se mi nikdy moc nelíbily, navíc ráda chodím neustále bez ponožek a samotná podlaha by mě studila, protože jsem hodně zimomřivá. Jedinou jejich nevýhodou je čištění, které je mnohem náročnější než u parket či lina. Nějakou dobu jsem se motala v bludném kruhu, protože se mě samotné koberce důkladně vyčistit nedařilo, ale ani jsem neměla moc velkou důvěru v úklidové firmy.

Naposledy jsem totiž vyzkoušela spolupráci s firmou, která mi jejich extraktorem jeden koberec úplně zničila a zůstala na něm silná znečištění. S reklamací jsem samozřejmě nepořídila. Ale jednou mi kamarádka doporučila firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění koberců Brno, která nepoužívá extrakční metodu, ale metodu strojového čištění, tak jsem si řekla, že to ještě jednou zkusím. A byla jsem nadšená, protože moje koberce konečně zbavily veškerých nečistot, které mě na kobercích dlouho rozčilovaly. Firma používá kromě kartáčování samozřejmě i speciální dezinfekční roztoky, díky kterým koberce vydrží dlouho čisté a nově vzniklá špína se hůře usazuje a jde pak mnohem lépe vyčistit. Takže když se na koberec něco vylije, není to taková katastrofa.


Po této skvělé zkušenosti mohu všem případným zájemcům o čištění koberců tuto firmu jedině doporučit. A nejen na čištění koberců. Tato společnost nabízí spoustu dalších služeb, které někdy určitě vyzkouším, protože po tom, jak skvělou práci u mě doma odvedli, jsou pro mě zárukou kvality.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *