10 důvodů, proč se rozhodnout pro tepelná čerpadla značky Mitsubishi electric!

Značek tepelných čerpadel na našem trhu v současnosti můžeme najít hned několik. Každá značka má svá specifika i charakteristické rysy a volit mezi jednotlivými výrobci není vůbec jednoduché. Jednou z nejznámějších značek, a to nejen u nás, ale celosvětově, jsou tepelná čerpadla Mitsubishi Electric. Nyní si představíme 10 důvodů, proč se rozhodnout právě pro tuto značku.

 

  1. 1.Vysoká účinnost

Účinnost je jedním z hlavních parametrů, které nás při výběru tepelného čerpadla zajímají. U Mitsubishi Electric tvoří základní výbavu frekvenčně řízené kompresory Hermetic Twin Rotary a Hermetic Scroll, které jsou plynule regulovatelné v širokém rozmezí otáček. Díky tomu rychle reagují na změny výkonu podle potřeby a skvěle se přizpůsobí aktuálním podmínkám.

 

  1. 2.Využití patentovaných technologií

Tepelná čerpadla Mitsubishi Electric jsou v každém modelu vybavena jedinečnými patentovanými technologiemi. Modelovým příkladem je tepelné čerpadlo Zubadan. Inovace a moderní technologie zvyšují účinnost čerpadel i v zimních měsících.

 

  1. 3.2 funkcejednom čerpadle

Většina modelů tepelných čerpadel slouží výhradně pro oblast vytápění rodinných domů a objektů. Čerpadla s technologií Zubadan ale mohou sloužit také pro ohřev teplé vody. A to dokonce bez nutnosti elektrického doohřevu.

 

  1. 4.Jmenovitý topný výkon až do venkovní teploty -15°C

Některé značky tepelných čerpadel mají problémy s účinností při teplotách pod bodem mrazu. Tepelná čerpadla Mitsubishi Electric ale díky přímému vstřikování chladiva pod hlavu kompresoru dokáží dosáhnout jmenovitého topného výkonu i při venkovních teplotách -15°C s možností výstupní teploty topné vody o teplotě 55°C.

 

  1. 5.Výkon, který nekolísá

Díky zajištění stále stejného topného výkonu bez ohledu na počasí a venkovní teploty, může tepelné čerpadlo zcela nahradit standardní zdroje tepla.

 

  1. 6.Proces odtávání za necelé 3 minuty

Díky řízenému procesu odtávání, kterým jsou čerpadla vybavena, netrvá tento proces i při špatných podmínkách déle, než 3 minuty. Doba intervalu mezi jednotlivými cykly byla prodloužena až na 150 minut.

 

  1. 7.Teplá voda je připravena 2x rychleji

Technologie Zubadan má příznivý vliv i na rychlost přípravy teplé vody. Čerpadla jsou schopna připravit vodu na požadovanou teplotu ve 2x kratším čase a velmi brzy po startu.

 

  1. 8.85 let zkušeností

V oblasti tepelných čerpadel na světě nenajdete výrobce, který by zde působil delší dobu. Zkušenosti jsou maximální.

 

  1. 9.Spolehlivost a kvalita

Za dobu svého působení na trhu si firma vybudovala velmi stabilní pozici, založenou právě na spolehlivosti a kvalitě nabízených produktů.

 

  1. 10.Celorepublikové zastoupení

V současnosti najdeme síť prodejců tepelných čerpadel Mitsubishi Electric po celém území ČR. Celkem ji tvoří 34 montážních firem.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *