Proč zbytečně zatěžovat konstrukci střechy zbytečnými kily navíc?

Střecha na rodinných domech nemá nikdy lehký úděl. Musí odolat nečekaným a prudkým změnám počasí, zvládnout nápor větru, deště, sněhu, zimy i horka. Ani to ale nejsou všechny problémy, se kterými se střecha potýká. Na jeden nelehký a náročný úkol se často zapomíná – krovy musí celou dobu také nést samotnou váhu krytiny. A v případě betonových tašek se může jednat o několik tun materiálu. Nenamáhejte střechu ještě více, než je nutné a pořiďte jí třeba plechovou střešní krytinu. Současné výrobky, mezi něž patří například Satjam, vydrží po mnoho desítek let a nabízí skvělé řešení jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce. Velmi často není třeba ani realizace nového krovu u rekonstrukcí.
 
satSatjam, jako specializovaný český výrobce
Plechová krytina Satjam nabízí možnost uceleného řešení střechy a patří vůbec k těm nejlehčím na trhu. Ve svém výrobním programu má varianty slitiny hliníku a ocelové produkty. Váha varianty ze slitiny hliníku začíná na 2 kilogramech na metr čtvereční, ocelová pozinkovaná verze pak na 4 kg/m2. Krovy tak nesou mnohem menší zátěž. Díky tomu lze ušetřit výrazné finance při jejich dimenzování. To přináší podstatnou úsporu u novostaveb. V případě rekonstrukcí pak může být nízká váha nové krytiny doslova záchranou pro původní krov, který těžkou krytinu už dále nebyl schopný unést. K dalším výhodám patří i jednoduchá manipulace na stavbě a rychlá montáž. Zkušená pokrývačská firma tak zvládne položit střechu o průměrné velikosti 200 m² zhruba za 3-4 dny.
 
Klasika i originální design
Tento druh střešní krytiny je oblíben nejen pro své praktické vlastnosti, ale i pro svůj elegantní design. Vypadá subtilně, neotřele, a přitom bude vyhlížet atraktivně jak na moderní novostavbě, tak na rekonstruované horské chalupě.
Konkrétně u značky Satjam můžete vybírat mezi velkoformátovými pásovými a maloformátovými skládanými plechovými krytinami. Materiál je variabilní také pro atypická řešení na střechách. Vizuální hledisko doplňuje dlouhá životnost a bezúdržbovost. Úprava poplastováním navíc umožňuje vybírat z mnoha barev i povrchových struktur u každého typu krytiny Satjam.
 
 satjam ceska_kvalita6
 
Detailní nabídku najdete na www.satjam.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *