I ženy mohou vzít tepelné úspory domácnosti do svých rukou

Oblast zajištění tepelných úspor v domácnostech a vůbec většina odborných prací okolo rodinných domů je většinou mužskou starostí. Může se ale stát, že muži otázku zajištění úspor na vytápění často podceňují a nepodnikají v tomto ohledu dostatečné kroky. Výsledkem pak je, že velké procento výdajů na vytápění z objektu unikne téměř bez užitku. Trápí vás tato situace a chcete ještě před začátkem zimy něco udělat? Vezměte úspory v domácnosti do vlastních rukou a ukažte mužům, že to jde.

 

Častá odpověď – Je to moc složité a finančně náročné!

Muži velmi často na oblast zajištění vyšších tepelně-izolačních vlastností rodinných domů odpovídají, že je to velmi nákladná investice, složitá a dlouhodobá realizace a že návratnost vynaložených financí je v řádu několika desetiletí. Svým způsobem mají pravdu, ale ne úplně. Většina druhů investic do tepelných úspor je opravdu finančně nákladná, znamená dlouhodobé řešení a návratnost přesáhne i deset let. To platí například pro výměnu oken nebo zateplení fasády. Slyšeli jste ale někdy o zateplení půd?


Půda je místem, kde projde opravdu hodně tepla

Žádný rodinný dům nechce teplo z obývaných prostor pouštět zbytečně na půdu. Bohužel se tak velmi často stává. Ohřátý vzduch podle základních fyzikálních zákonů vždy bude stoupat vzhůru. A co se stane, když narazí na nezateplený strop? Nic! Bez problémů a tím pádem skoro bez užitku projde dále a putuje ven z domu. Je tak nutné vytvořit další teplý vzduch a vytápět pořád dokola. Věděli jste, že pokud zvolíte správný druh zateplení půd, můžete ušetřit až 30% současných nákladů na vytápění? Pokud zvolíte foukané izolace, stihnete to ještě letošní zimu.

 

Foukané izolace Magmarelax jsou tím pravým řešením

Pokud budete hledat absolutní špičku v oblasti foukaných izolací na půdy, využijte foukané minerální izolace Magmarelax. Jedná se o izolaci z vysoce kvalitních izolačních materiálů se skvělými vlastnostmi. Nejdůležitější je především to, že na půdách vytvoří souvislou vrstvu izolačního materiálu, kterou teplo neprojde. A nebude to trvat v rámci týdnů ani dnů, ale hotovo bude za pár hodin.

Detailní informace najdete na www.ippolna.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *