Celoskleněné okna, fasády, výlohy a kvalitní služby mytí

Jsme menší firma na kraji města, kde balíme různá ochucovadla, jako jsou cukry, sůl, apod. Máme zde hodně prosklených ploch, jak okna, tak i větší skleněné výlohy. Delší dobu jsme hledali nějakou spolehlivou firmu na mytí těchto prosklených ploch, nicméně se nám to moc nedařilo. Některé firmy nedodržovaly termín, ostatní zase svoji práci nedělaly tak, jak bychom si to představovali. Jednoho dne jsme dostali kontakt na úklidovou firmu od firmy, se kterou již delší dobu spolupracujeme. Podle nich je na ně spoleh a dělají svoji práci opravdu dobře. Řekli jsme si, že je alespoň jednou zkusíme.

 

Úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové čištění fasád, mytí oken Brno, jsme zkontaktovali a vysvětlili jim naše přání. Ihned s námi domluvili termín realizace naši poptávky. Potom, co jsme jim sdělili rozměry a počet skleněných ploch, nám zaslali finanční nabídku, která byla oproti konkurenci velice příjemná a rovnou nás seznámili i s prací jejich zaměstnanců. Už tento přístup nás velice překvapil. Byl rychlý, výstižný a všichni, co s námi komunikovali, byli moc milí.

 

V daný den pak dojela „četa“ zaměstnanců firmy A SERVIS LIPKA, prošli si v rychlosti firmu, aby věděli, kde začít a jak postupovat a následně se pustili do práce. Šlo jim to opravdu rychle, bylo vidět, že s touto prací mají bohaté zkušenosti. Myli jedno okno za druhým a jejich práce byla opravdu důkladná. Nejprve okna precizně umyli pomocí rozmýváku a saponátu s vodou, následně okna setřeli gumovou stěrkou a nakonec je vyleštili pomocí bavlněné pleny. Ano, nepoužili žádné leštící přípravky, pouze tyto pleny a okna se krásně leskla na všechny strany.

 

Žádná šmouha nebo tahy po leštění, jen krásně zářivá okna. Od té doby s firmou A SERVIS LIPKA spolupracujeme pravidelně a zatím žádné zklamání, jen skvěle odvedená práce. Vřele doporučujeme.

 

Odolné skvrny, silné fleky umí odstranit strojní tep. Čištění koberců Brno

Na vánoce zdobíme stromeček vždy celá rodina. Letos jsme se nechali přemluvit dětmi a souhlasili, že ozdobíme stromeček čokoládovou kolekcí. Netušili jsme, že čokoláda bude tak dobrá, že budeme ochutnávat už při zdobení. Ochutnávaly samozřejmě i naše dvě malé dcerky. Nejen, že měly od čokolády celý obličej, ale taky to pěkně schytal koberec. Stromeček byl sice krásné nazdobený, ale koberec pod ním byl plný fleků od čokolády.

 

Pokoušela jsem se tyto skvrny od čokolády vyčistit, ale jen jsem je rozmatlala a vypadalo to opravdu hrozně. Řekla jsem si, že takhle to asi nepůjde. Zavolala jsem do firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., kvalitní čištění koberců Brno, kterou si občas objednám na mytí oken. Nabízí také strojové čištění koberců a s jejich službami jsem byla vždycky spokojená.

 

Když pracovník A SERVISU dorazil, ptala jsem se ho, jestli to vůbec půjde odstranit. Bylo před Vánocemi a já jsem chtěla mít perfektně čistý byt. Pán se jen pousmál a odvětil, že čokoláda jde odstranit úplně bez problémů. Uff, oddychla jsem si.

 

Pracovník opravdu nelhal, pomocí speciální šetrné chemie, kterou pomocí kotoučového stroje napěnil, odstranil veškeré skvrny. Celý koberec měl najednou hezčí barvu a byl krásně načechraný. Po pár hodinách byl koberec už úplně suchý, prostě paráda.

 

Firma A SERVIS mě nezklamala ani v čištění koberců. Troufám si říct, že všechny služby, které nabízí dělá pečlivě a na vysoké úrovni. Kladné recenze od zákazníků jsou toho jen důkazem. I já se k nim přidávám a tuto firmu doporučuji všema deseti.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *