Hloubkové čištění dlažby, lité a vinylové podlahy. Čištění podlah Praha 2

Zdravím,
chtěla bych se zmínit o firmě  A  SERVIS LIPKA, s.r.o., nano impregnace, čištění podlah Praha 2, kterou jsem si pozvala na úklid podlah. Nejprve se mi do toho moc nechtělo, ale zakázka proběhla velmi rychle. Nejdříve mi položili několik dotazů jako například jak velký dům je, jaké rozměry mají pokoje a podobně. Díky tomu si udělají návrh jejich práce a podle toho posílají zaměstnance a veškerou potřebnou techniku.

Do tří dnů přijeli tři zaměstnanci, kteří se ihned pustili do práce. Úklidová společnost A SERVIS provádí strojové čištění a voskování podlah. Vyčistili mi podlahy nejen v kuchyni, v předsíni a v pokojích, ale i příslušenství v celém domě. Nábytek, který byl v pokoji sami poodtáhli a podlahy vyčistili i tam. Ve stroji měli chemii určenou k čištění našich podlahových ploch s vodou. Plně jsem si uvědomila, že bych na těchto podlahách nechala ruce a ještě bez takového výsledku, jaký jsem uviděla ve finále. Vše se lesklo a vonělo čistotou. Když jsem se podívala na výsledky jejich práce, litovala jsem, že jsem rovnou neobjednala i čištění koberců, které rovněž nabízí.

Jsem si jistá, že jsem se na tuto firmu neobrátila naposledy a její službu čištění podlah Praha určitě ještě využiji a s tím i další servis, který firma nabízí, protože jsem více než přesvědčená, že i zbytek služeb bude stejně kvalitní jako čištění podlah. Když ke kvalitě přičtu i ochotu a spolehlivost zaměstnanců, nemám zkrátka co řešit.

Strojové kartáčové čištění, tepování čalounění, koberců Praha 2

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., kartáčové čištění koberců Praha 2, je kvalitní úklidová společnost s dlouholetou tradicí na trhu. Strojová metoda čištění koberců je jediná metoda, kterou nabízí a je také nejkvalitnější v čištění koberců a podlah současnosti. Jinou než strojovou metodu čištění koberců nenabízí.

Pro tento postup se rozhodla poté, co ukončila čištění koberců extraktorem. Bylo to především proto, protože výsledky pro A SERVIS a především pro její zákazníky, nebyly uspokojivé. Čištění koberců nyní realizuje pouze strojovou metodou pomocí kotoučového stroje, čistící chemie a vysoce výkonného vysavače. Na koberec je nanesena velmi kvalitní chemie, která se dokonale vsákne hluboko do struktury koberce a koberec vydezinfikuje. Kotoučovým strojem je chemie důkladně vykartáčována spolu s nečistotami na povrch a odtud je odsáta třímotorovým vysavačem.


 


A SERVIS vyzkoušela mnoho metod čištění koberců, i těch levných, ale nikdy nedosáhla lepšího výsledku než při čištění strojovou metodou. Extrakční metoda je mnoha úklidovými společnostmi stále nabízena, ale tato firma ji nedoporučuje z toho důvodu, že zde chybí proces kartáčování a chemie, která se při extrakční metodě používá, způsobuje fleky, které už nemusí jít odstranit. S ukončením používání této metody čištění přestala firma A SERVIS řešit reklamace svých zákazníků, kteří byli často nespokojení s výsledky čištění.

Společnost A SERVIS zajišťuje strojovou metodou i čištění podlah. Zde využívá několika druhů chemií, podle druhu podlahy a vždy začíná tou šetrnější, aby její pracovníci podlahu nepoškodili. Doporučuje zákazníkům, zvlášť pokud mají novou podlahu, aby si ji nechali zakonzervovat průmyslovým polymerem (fluatace). Polymer ochrání podlahu před poškozením a vydrží až jeden rok. Po roce je důležité nechat polymer odstranit a znovu nanést nový. Voskováním zabráníte hloubkovému usazení nečistot do podlahy a podlaze výrazně prodloužíte životnost.

 

 

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *