Řešení na zašlé a špinavé koberce. Přítlakové čištění Ostrava

Před pár měsíci jsme se s přítelkyní přestěhovali do bytu po mých rodičích. Je to krásný starší byt v centru města. Jsou zde vysoké stropy, krásná nová dřevěná okna a také v celém bytě původní koberce. Než jsme se stěhovali, museli jsme byt řádně uklidit a také jsme si řekli, že se musíme vrhnout právě na ty koberce. Jelikož jsou už starší a nebyly tak často udržované, bylo to na nich znát. Byly opravdu dost zanesené a chtělo to už nějaký zásah. Jeden den jsme se na ně vrhli, nicméně po půl hodině snažení jsme to vzdali. Nešlo to. Špína už byla v koberci přímo zažraná. Trošku to sice šlo, ale ne úplně.

 

V tu chvíli jsme se rozhodli, že si na tuto práci zavoláme odbornou pomoc. Na internetu jsme našli spousty firem zabývajících se čištěním koberců, výběr jsme zúžili tak, že jsme pročítali různé recenze, články, komentáře a hodnocení zákazníků jednotlivých firem. Také jsme porovnávali cenové nabídky a celkově nám vyšla jako dobré řešení firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., přítlakové čištění koberců Ostrava, která byla všude opravdu vychvalovaná. Firmu jsem tedy zkontaktoval. Slečna mi po telefonu vysvětlila, jak probíhá čištění koberců jejich zaměstnanci. Také se mnou ihned domluvila termín realizace mé poptávky a ještě týž den mi poslali konkrétní cenovou nabídku.

 

V daný den pak dojeli dva zaměstnanci firmy A SERVIS a donesli do bytu těžký kotoučový stroj. Hned se pustili do práce. Nejprve zanesli do koberců účinnou chemii, kterou nechali nějakou chvíli působit, aby pustily veškeré, i ty nejhlubší nečistoty. Následně koberce důkladně vykartáčovali, aby vše dostali na povrch a nakonec koberce vysáli výkonným vysavačem.

 

Když skončili, nestačili jsme se divit. Koberce byly krásně čisté, provoněly celý byt, byly vydezinfikované a celkově měly opět svůj původní vzhled i barvu. S firmou A SERVIS jsme tedy byli velice spokojeni a určitě tuto firmu doporučujeme dále.

Na koho se obrátit na mytí oken, čištění fasád. Výškové práce, nano impregnace Ostrava

Žiji sama v menším bytě v centru města se svými třemi kočkami. Nejsem už nejmladší, ale zatím si vše, co potřebuji zařídím. Když jsem chtěla umýt okna, tak jsem zjistila, že mám najednou velký strach z výšek. Můj byt se totiž nachází v pátém patře. Když jsem se koukla dolů na ulici, tak se mi udělalo dost špatně. O svém problému jsem řekla sousedce. Ta mi poradila, abych si na mytí oken pozvala úklidovou firmu. Prý to není drahé a zbaví mě to mého problému. Také mi na jednu dala kontakt.

 

Byla to firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., okna, fasády, mytí, čištění Ostrava. Také mi řekla, že její pracovníci myjí okna velice precizně a že tam mám rozhodně zavolat. Řekla jsem si tedy, že to zkusím. Zavolala jsem na centrálu a s velmi milou slečnou jsem si domluvila termín mytí. Sdělila mi i přibližnou cenu mé poptávky. Sousedka měla pravdu. Není to vůbec drahé. Měla jsem z toho dobrý pocit.

 

 

 

Ve stanovený den jsem čekala příjezd pracovníků A SERVISU. Přijeli na minutu přesně. Prohlédli si okna a bez zbytečného zdržování se pustili do jejich mytí. Nedělali si žádné přestávky, dokonce i nabízenou svačinu odmítli. Okna myli vodou a rozmývákem, poté je setřeli gumovou stěrkou. Když okna uschla, tak je začali leštit jen bavlněnou plenou. Vysvětlili mi to tak, že díky tomu budou déle čistá a lesklá. Leštidla nepoužívají, protože by se na oknech po čase objevily tahy a kruhy po leštění a okna by za krátkou chvíli byla opět špinavá. Velice mě to potěšilo. Bylo vidět, že jsou to opravdoví profesionálové.

 

Od mytí oken už uběhlo několik měsíců a moje okna jsou pořád čistá a lesklá, jako právě umytá. Tímto bych ještě jednou ráda poděkovala pracovníkům A SERVISU za jejich práci. Odvedli ji naprosto precizně. Až zase budu potřebovat umýt okna, tak už vím, na koho se obrátit.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *