Jak poznáte spolehlivou firmu! Výškové čištění, mytí fasád, oken Praha 4

Už delší dobu jsem si nechávala umývat okna od úklidových firem, vyzkoušela jsem jich už povícero. Bohužel ani jedna mě nepřesvědčila natolik, abych s ní spolupracovala nadále. Buď nedodržovali termíny, jezdili pozdě, občas vůbec nedojeli a nebo jejich kvalita práce byla někde jinde, než jsem si představovala. Ano, mám ráda pořádek a když už za to mám platit, chci, aby to tak bylo.

Hledala jsem tedy firmu, která je po všech stránkách profesionální, spolehlivá a nebudu muset řešit tyto problémy. Od přátel jsem dostala kontakt na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové čištění, mytí fasád, oken Praha 4, tak jsem neváhala a pustila se do dalšího pokusu.

Přes e-mail jsem jim po předchozích zkušenostech zaslala rozměry a počet oken. Obratem, ještě týž den mi byl zaslán finanční návrh, termín jsme domluvili po telefonu a bylo mi také popsáno, jak při mytí oken zaměstnanci firmy postupují.

Celý tento přístup mě velice potěšil. Byli velice rychlí a moc milí. Bylo vidět, že si zákazníka váží a snaží se pro něj udělat cokoliv. V daný, předem smluvený termín dojeli zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA přesně včas. Obešli si celý dům, aby věděli, kde začít a jak postupovat. Opět byli velice milí a ochotní. Na nic nečekali a pustili se do práce. Když jsem je při tom sledovala, bylo vidět, že jsou zkušení, proškolení a ví, jak na to.

Šlo jim to opravdu od ruky. Myli jedno okno za druhým, opravdu jsem ještě tak rychlou a kvalitní práci neviděla. Umyli okna pomocí rozmýváku a saponátu s vodou tak důkladně, že na nich nezbyla i sebemenší nečistota. Následně okna setřeli gumovou stěrkou do sucha a nakonec je precizně vyleštili a to pouze za pomoci bavlněné pleny.

Nepoužili žádné leštící přípravky, což bylo velké překvapení. A okna byla opravdu beze šmouh a krásně se leskla. Jejich práce byla opravdu na úrovni a celkově jejich přístup nesrovnatelný s konkurencí. S firmou A SERVIS LIPKA už spolupracuji pravidelně a stále naprosto dokonalý přístup. Vřele doporučuji a těším se na další jejich návštěvu u nás doma.

Rotační hloubkové čištění, tepování koberců, čalounění Praha 4

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., rotační čištění, tepování koberců Praha 4, používá k důkladnému a hloubkovému vyčištění koberců strojovou metodu v kombinaci s čistící chemií Uniflex plus a vysoce výkonného vysavače. Strojovou metodu, kterou nabízí jako jedinou možnou metodu precizního vyčištění koberce, realizují za cenu od 27,-/m2.

Díky této metodě čištění koberců dokázali mnohdy vyčistit i ty koberce, které majitelé považovali za nevyčistitelné. Chemie Uniflex plus, která je velmi dezinfekční a také na sebe navazuje nečistoty ze struktury koberce, se aplikuje na koberec a nechá se několik minut působit. Po několika minutách působení chemie je koberec důkladně vykartáčován rotačním strojem. Rotační stroj se chová ke koberci velmi šetrně i při důkladnějším drhnutí a nepoškodí vlákna koberce, jelikož obsahuje14 cm dlouhé měkké kartáčové vlákna.

Tímto způsobem mohou důkladně drhnout i zatvrdlé nečistoty a na místě, které bylo podrobeno důkladnějšímu drhnutí, nepůjde nic poznat. Po procesu kartáčování rotačním strojem, provádí odsátí nečistot a vlhkosti pomoci velmi výkonného vysavače maxiclean, který má úzkou štěrbinovou hubici. Zaměstnanci této firmy jsou flexibilní, takže nenaruší provoz vaší společnosti a pracují v mimo provozních hodinách tak, aby do nové otvírací doby vše stihli.

Nenabízí nekvalitní a levné metody, jelikož se jim neosvědčily jako spolehlivé. Používání zastaralých metod způsobovalo po zaschnutí fleky a mapy, které bylo při dalším procesu velmi složité odstranit. A tak opakovaně přijímaly reklamace od nespokojených zákazníků. Se strojovou rotační metodou čištění koberců jim reklamace výrazně ubyly. Provádění častějšího čištění koberců, na vysoce frekventovaných místech, předejdete poškození koberce, který by se musel následně měnit. 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *