Kdo Vám v Praze zajistí sanaci, likvidaci, deratizaci plísní, sporů, mechů a řas?

Tak se stalo, že nám po velké bouřce zateklo do domu. Nemysleli jsme si, že to bude tak vážné, dokud zeď nezačala plesnivět. Bylo to vážné. Pořád jsme ale netušili jak moc. Plíseň jsme si sami odstranili a byli spokojení. Alespoň jsme si to tedy mysleli. Za nějakou dobu se ale objevila znovu, a to i když jsme se o zatékání do domu už postarali.


Na internetu jsme hledali další nápady jak se plísně zbavit a místo toho jsme našli jednu úklidovou firmu, která vypadala, že by se o náš problém dokázala postarat. Tadá, byla to úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., sanace, likvidace, deratizace plísně Praha.  Nelitujeme ničeho.Vzhledem k dobrým recenzím na tuto firmu a přijatelné ceně, jsme se A SERVISU hned ozvali. Byli schopní do týdne přijet.


O náš problém se postarali okamžitě. I přes malou zakázku, kterou pro ně náš problém představoval, se k nám firma chovala velmi ochotně a s pochopením. Pracovník firmy dorazil v dohodnutý čas. Jako kouzlem nás plísně v ložnici zbavil, a ještě se choval velmi lidsky. K odstranění plísně použil speciální nátěr. Měl by vydržet až 10 let. Skvěle. Je to zhruba rok a plíseň stále nikde. Ne, že by se nám po ní snad stýskalo. Od zakročení firmy A SERVIS mám konečně klidný spánek.

Nikdy by nás nenapadlo, že takovéto služby budeme potřebovat. Ale stalo se. Firma A SERVIS si s naším problémem poradila na jedničku. Přemýšlíme i o využití dalších jejich služeb. Když na něco nestačíte sami, pozvěte si firmu A SERVIS LIPKA. Mají velký výběr služeb a k zákazníkům se chovají s úctou.

 

Strojní, kotoučové, dezinfekční čištění koberců, čalounění Praha

Profesionální a kvalitní strojové čištění a tepování koberců v domě, bytě, domácnosti, obchodním centru, restauraci či kanceláři provádí úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., kotoučové čištění koberců Praha. Používají jednokotoučový stroj Ghibli, který je vybaven kartáčem, který má 17 cm dlouhé štětiny, které proniknou hluboko do struktury koberce.

 

 

Štětiny kotoučového stroje jsou zároveň velmi šetrné. Je zaručeno, že váš koberec nebude nijak poškozený ani při větším drhnutí zatvrdlých usazenin. Na koberec se nanese kvalitní dezinfekční chemie HDD Floorwash a nechá se chvíli působit. Tato chemie na sebe naváže veškeré nečistoty a roztoče ze struktury koberce. Tato chemie se pomocí kotoučového stroje rozkartáčuje a vytvoří se pěna. Po té se vše odsaje vysoce výkonným vysavačem, který  zbaví koberec vlhkosti. I přesto je ale třeba nechat koberec ještě několik hodin mimo provoz, aby důkladně proschnul. Firma vyzkoušela již mnoho metod, avšak metoda strojového čištění koberců je metoda, která má 100% účinek.


Mnoho firem nabízí extrakční metodu čištění koberců, ale u této metody chybí kartáčování – to je velmi důležitý proces, který zbaví koberec veškerých nečistot až ze struktury koberce. Také se stává, že při extrakční metodě vystoupí na povrch fleky. Kotoučový stroj nemá v metodách čištění koberců konkurenci.I u silně znečištěných koberců je šance na vyčištění velmi vysoká, A SERVIS si poradí téměř se všemi koberci.  

Dosud nám na firmě čistili koberce pouze extrakčně. Z výsledku jsme byli vždy zklamaní. Až tato společnost nám ukázala, že kotoučový stroj je opravdu nejlepší. Kdybychom to věděli dřív, tak si ty amatéry, co tu byli předtím, nezveme ani náhodou.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *