Už se nemusím stydět za špinavá okna. Výškové mytí oken, čištění fasád Praha 2

Vlastním řeckou restauraci a dosud se nám o úklid starala jedna starší paní. Je velmi pečlivá a byl jsem s její prací vždy spokojený. Před několika měsíci však onemocněla a musela do nemocnice. Na úklid jsem si najímal různé brigádníky, studenty, ale nebylo to ono. To víte, sehnat v dnešní době někoho spolehlivého, kdo dělá svou práci dobře, je nadlidský úkol.

 

Podlahy vypadaly víceméně dobře, problém byl hlavně s okny. Žádný brigádník nebyl schopen okna pořádně vyleštit. Zůstávaly na nich mastné fleky, hlavně v kuchyni a prostě byly celé takové popatlané.

Protože chci svým zákazníkům nabídnout čisté prostředí musel jsem s tímto problémem nějak zatočit. Známý mi poradil, ať si na to zavolám profesionální úklidovou firmu. Moc jsem se na to netvářil, měl jsem za to, že tyto firmy jsou předražené a kvalita služeb tomu moc neodpovídá. Ale za pokus nic nedám, že jo.

 

Začal jsem tedy hledat na webu. Hned jako první odkaz mi vyjela firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové mytí oken, čištění fasád Praha 2. Tato firma provádí veškeré úklidy včetně mytí podlah, oken, čištění koberců nebo odstranění graffiti. Zavolal jsem tam a domluvil si termín na mytí oken.

Ve smluvený čas dorazili dva pracovníci firmy, obhlédli okna a dali se do práce. Nejprve okna umyli nějakým saponátem, který nádherně odstranil všechnu mastnotu. Už po tomto zásahu byla okna čistá. To ale nebylo všechno. Pomocí suché pleny okna ještě přeleštili. Výsledek byl vynikající. Naprosto zářivá okna, úžasné.

Rovnou jsem si s firmou domluvil pravidelné mycí cykly a ještě si objednal termín čištění a voskování podlah. Pracovníci firmy opravdu ví, jak na to. Firmu A SERVIS doporučuji všude, kde se dá.

 

Hloubkové mytí, čištění, voskování, krystalizace, impregnace podlah Praha

Pokud potřebujete kvalitně vyčistit podlahy, neztrácejte zbytečně čas zjišťováním postupů a přípravků ideálních právě pro vaši podlahu a raději se spojte se spolehlivou firmou. Obratem vám v Praze zajistí odborníka, který se dokonale postará právě o Vaše podlahy. K úspěšnému hloubkovému čištění podlah používají kotoučový stroj, který zajistí detailní vyčištění.

 

 

Na kotoučový stroj je možné použít nástavec tzv. držák padů nebo silonový kartáč. Je možné využít i třetího nástavce, což je tvrdý drátěný kotouč Tinex. Neexistuje účinnější drhnoucí stroj, než je tento jednokotoučový stroj. Velké a malé podlahové automaty, jejichž přítlak na kartáče není vyšší než10 kg, jsou určeny pouze pro běžnou údržbu podlah nikoliv pro detailní a hloubkové vyčištění podlah. Váha kotoučového stroje, který používá naše firma, se blíží47 kg. Při strojovém čištění podlah je velmi důležité používat velmi šetrnou chemii.

Na všechna generální a hloubkové čištění používají zásaditou chemii. Pouze na úklid po stavebních činnostech a rekonstrukcích je využita kyselá chemie, která důkladně odstraní všechny vápenaté a cementové povlaky, zbytky stavebních nečistot a závojů z podlah. Pro jiné strojové čištění podlah se tato kyselá chemie nehodí, jelikož je velmi agresivní a citlivé podlahy může poškodit. V případě přírodních a kamenných podlah se tato chemie nesmí použít ani při jejich čištění po stavebních činnostech, protože nepříznivě ovlivní konečný vzhled podlahy.

Při generálním čištění podlah, vždy zkouší několik druhů výkonné chemie a začínají zpravidla od té nejslabší verze. Pro podlahu je důležité vybrat chemii, která by splnila požadovanou reakci svou účinnou složkou a aby byla co nejslabší. Zaměstnanci této úklidové firmy jsou proškolení profesionálové, kteří vědí jak správně, systematicky a kvalitně ošetřit povrchy. Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění, mytí, impregnace podlah Praha při strojovém čištění podlah zajišťuje také zakonzervování podlahy tzv. fluatace prostřednictvím průmyslového polymeru (vosku).

Jejich zákazníkům vždy po dokončení čištění podlah doporučí, aby si nechali podlahu zakonzervovat nanesením průmyslového polymeru tzv. fluatace – voskování podlahy. Touto ochranou se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění podlahy a spár. Na podlahu dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk mají dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Kromě hloubkového čištění, voskování podlah, provádí strojové čištění koberců, myjí okna a zaměřují se na odstraňování graffity aj.

Tato úklidová firma je připravena řešit jakékoliv vaše požadavky. Máme silné zázemí firmy a velmi kvalitní a rozsáhlý strojový park, disponují kvalitními a prověřenými pracovníky. Cení si toho, že všichni jejich zaměstnanci jsou u nich ve stálém  pracovním poměru, nevyužívají služeb brigádníků a že zakázky vždy provádí jejich kmenoví zaměstnanci.

Dokážou vyčistit dlažbu – keramické podlahy, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, průmyslové podlahy, betonové podlahy, drátkobetonové podlahy, podlahy s epoxidovou stěrkou, zámkovou dlažbu, lité podlahy, esd stěrky a zajistí krystalizaci mramorové podlahy a strojové čištění a voskování linolea, marmolea. Provádí mytí, čištění, odmaštění, odprašování mastné a extrémně znečištěné podlahy, čistí podlahy po stavbě, podlahy po malířích, silně znečištěné po stavební činnosti a rekonstrukcích, podlahy chemicky znečištěné, podlahy průmyslově znečištěné.

Také provádí strojové čištění litých a průmyslových, chemicky citlivých podlah, včetně odstranění a likvidaci skvrn a šmouh od gumy. Generální metodou s kotoučovým strojem a tlakovým vysáváním čistí i podlahy znečištěné od žvýkaček, fleků do barvy a a šmouh od gumových koleček a pneumatik vysokozdvižných vozíků, podlahy znečištěné od spárovací hmoty, cementu a vápenatých povlaků po stavbě a barev, lze kvalitně strojové vyčistit do hloubky.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *