Rotační čištění koberců přesvědčilo i našeho skeptického dědečka

Naši prarodiče, tedy hlavně dědeček, jsou velmi hákliví na jakékoliv změny, které v jejich domě proběhnou. Není to tak dlouho, co jsme je museli přemlouvat, aby si nechali rekonstruovat koupelnu a byl tu další problém. Jejich koberce v obýváku už bylo potřeba vyměnit, byly velmi zašlé. Babička s dědou se jich ovšem nechtěli vzdát, museli jsme proto vymyslet nějakou jinou alternativu.

Řekli jsme si, že jim necháme koberce vyčistit. Děda to neustále komentoval s tím, že to určitě odfláknou a nebo ani nepřijedou, jak zná řemeslníky. Zvažovali jsme, co bude pro ně nejlepší, nejrychlejší a nejúčinnější. Firmu jsme vybírali opravdu pečlivě, už jen proto, abychom dědečka přesvědčili o opaku. Našli jsme na internetu odkaz na firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., rotační čištění koberců Brno,  Kontaktovali jsme je a prosili o dodržení termínu. Slečna nás na centrále ubezpečila, že jsou velmi spolehlivá firma, a že se nemusíme bát o to, že by pánové přijeli na čištění pozdě nebo dokonce vůbec.

Na den, kdy bylo čištění domluvené, jsem si raději vzala dovolenou, abych u toho mohla být. A SERVIS přijel opravdu na čas. Velmi milí a ochotní pánové, mimochodem.

Nachystali si své stroje a chemii. Dědeček se samozřejmě vyptával v čem je to tak zázračné, a jak to chtějí takovou mašinkou vyčistit. Pánové nás poučili, že strojová metoda čištění je velmi spolehlivá a účinná. Koberce nejprve vyčistí chemií a kotoučovým strojem a poté, vzniklou pěnu, vysají výkonným vysavačem. Prarodiče jsem raději vyslala na zahradu, s tím, že bude lepší, když se vrátí, až bude hotovo.

Koberec byl po vyčištění jako nový, sama jsem se divila, že tak prokoukl. Voněl čistotou a byl příjemně měkoučký. Nakonec i dědeček uznal, že pánové odvedli opravdu dobrou práci a doufám, že příště už nebude tolik skeptický k dalším změnám v jejich domečku.

A SERVISu děkujeme a přejeme spoustu spokojených zákazníků.

Výškové čištění fasád, žaluzií, markýz, mytí oken Brno

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové čištění fasád, oken Brno,  realizuje pro své zákazníky služby spojené s mytím oken a čištěním, fasád a markýz již mnoho let. Na trhu působí již od roku 1999. Mytí oken, čištění fasád a markýz ve výškách provádí jejich profesionální a bezúhonní zaměstnanci, kteří byli proškoleni dle nařízení vlády. Při mytí oken a čištění markýz ve výškách využívá úklidová firma speciální horolezeckou či speleologickou techniku a také hydraulická ramena či vysokozdvižnou plošinu. Pro snadnější přístup k proskleným plochám se nejčastěji volí výše zmíněná hydraulická ramena a vysokozdvižné plošiny.

 

 

Práce ve výškách zahrnuje i mytí a čištění markýz, které může být prováděno také samostatně. Provádí se čištění plastových i látkových markýz. Údržba plastových markýz je oproti látkovým jednodušší, využívá se stejná technologie i postup jako při mytí oken a výloh. U látkových markýz je čištění realizováno stejným způsobem, jako je ten na čištění koberců. Na markýzy je nanesena velmi účinná a dezinfekční čistící chemie Basiflex a pomocí kartáče je povrch vykartáčován. Na závěr je celý povrch vysát vysoce výkonným vysavačem.

Tato společnost Vám zajistí i impregnaci látkových markýz, která potřebuje jediné – slunné počasí. Proto neváhejte a volejte A SERVIS!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *