S firmou „Stop graffiti“ proti vandalům!

Musím se s Vámi podělit o zkušenost s firmou, která nám již mnohokrát odstraňovala graffiti a nedávno nám nanesla mnohými opěvovaný antigraffiti nátěr. Bydlíme v bytovém domě na sídlišti, které je docela frekventované a hlavně velmi oblíbené mezi vandaly a dalšími pouličními živly. Minimálně jednou do měsíce se nám na domě objevila nějaká nová malůvka nebo nápis. Bylo to hrozné.

V době, kdy byl dům těmito výtvory celý posetý jsme se rozhodli kontaktovat firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování, anti-graffiti Praha, která se odstraněním graffity zabývá. Vždycky nám nápisy bez problému odstranily a fasáda vypadala téměř nepoškozeně. Ale nálety sprejerů bohužel nepřestávali. Firma nám hned od začátku doporučovala tzv. antigraffity nátěr, který zaručí, že další odstranění graffity bude jednodušší a se 100% výsledkem.

 

Dlouho jsme se tomu bránili, popravdě, moc jsme tomu nevěřili. Ale když jsme viděli, že to je nekonečný boj, nechali jsme si tento nátěr nanést. Protože je fasáda domu trochu hrbolatá, bylo potřeba aplikovat 5 vrstev tohoto nátěru. Musím říct, že toto rozhodnutí opravdu stálo za to. Nové graffity jdou z takto ošetřeného povrchu lehce odstranit a fasáda je opět jako nová. A hlavně – firma vám to provede zdarma.

 

Firma A SERVIS je ve svých službách jednoduše nepřekonatelná. Tak efektivní servis za dobrý peníz nenajdete nikde jinde. Ještě jsme nenarazili na žádnou jinou firmu, která by odstranění graffity prováděla. Pracovníci jsou kvalitně proškolení a ví přesně, co mají dělat. Firmu A SERVIS doporučujeme po všech stránkách.

 

O rozdílných metodách čištění koberců v Praze

A SERVIS LIPKA, s.r.o., kotoučové čištění koberců Praha, zajišťuje strojové čištění koberců a podlah a pro celou řadu zákazníků. Jsou schopni vyčistit koberce, se kterými se konkurence trápí, protože používají zastaralé metody. Jde především o kvalitu čistící chemie a extrakční metodu. Pokud vám některá z firem čistila koberec extrakční metodou a vy potom uvidíte na vlastní oči asi o třetinu dražší metodu rotačního kotoučového stroje v kombinaci s profesionálním průmyslovým vysavačem, je to asi, jako by jste přešli od vaření od ohně k troubě Miele. Rozdíl ceny prakticky zanedbatelný, výsledek nesrovnatelný.Metodu extrakčního čištění koberců opustil A SERVIS již v 90. letech po jeho neúspěšném startu. S tím zároveň opustil i nespokojené zákazníky a že jich bylo poměrně dost. Každý více špinavý, nebo jednobarevný koberec byl problém, který vyústil v nespokojenost.

 

U čištění je taky velmi podstatné, kolikrát byl koberec čištěn a jaká chemie k tomu byla použita, pokud by totiž předchozí čistící chemie nebyla kvalitní, koberec může být tzv. zapraný. Při následné realizaci strojového čištění koberce může dojít k tomu, že vyčištění se nepodaří zcela kvalitně a s očekávaným výsledkem.

 

Pravidelné strojové čištění koberců se doporučuje zákazníkům, kteří mají ve svých provozovnách, úřadech či institucích velkou frekvenci pohybu zákazníků nebo zaměstnanců. Koberce se čistí chemií HDS AR, která je kartáčována kotoučovým strojem tak dlouho, dokud se neodstraní nečistoty ze struktury koberce. Tato chemie zároveň koberec vydezinfikuje. Vlhkost a nečistota se odstraní z koberce vysoce výkonným vysavačem téměř do polosucha, ale i tak je nutné nechat koberec odpočnout a několik hodin proschnout.

 

K čištění podlah se používá několik druhů chemií. Odborní pracovníci ví, kterou chemii můžou na určitý druh podlahy použít. Nemusíte mít obavy z poškození. A SERVIS odvede vždy profesionální výsledek a mnohokrát odstranili i nečistoty z podlah, které zákazníci chtěli odepsat.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *