Renovace vlákna, strojní tepování, čištění koberců Ostrava

Musím se s vámi podělit o naši zkušenost s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., mechanické čištění koberců Ostrava. Potřebovali jsme doma po rekonstrukci vyčistit koberce. Řekli jsme si, že když už rekonstruujeme a malujeme, tak koberce si zaslouží taky péči.

A SERVIS jezdí k nám do firmy již léta umývat okna. Jsme s jejími pracovníky velmi spokojeni. Vždy jsou velmi ochotní, pečliví a milí, vše stíhají v termínu.

 

Věděli jsme, že se firma zabývá i jinými zakázkami, nejen mytím oken, a tak jsme zkusili kontaktovat centrálu. Na centrále s námi probrali veškeré detaily, domluvili jsme se na termínu i na ceně. Komunikace naprosto bezproblémová. Termín jsme si museli určit na víkend, ani to nebyl pro A SERVIS problém.

 

Vybrali jsme si tuto firmu i proto, že jsme si zjistili informace o různých možnostech čištění. Metoda strojová, kterou A SERVIS využívá pro hloubkové čištění koberců je, dle recenzí a doporučení, nejúčinnější. A to jsme po malování a rekonstrukci přesně potřebovali. I když byl koberec přikrytý, tak byl samozřejmě trochu zaprášený a znečištěný.

 

Pánové přijeli s čistícím strojem a s turbo vysavačem. Napustili do koberce chemii, kterou nechali působit. Koberec poté vykartáčovali kotoučovým strojem. Kam se nedostali se strojem, tak tam to vyčistili ručně, takže byl dokonale vyčištěný i ve všech záhybech a rozích. Díky kartáčování vznikala na koberci pěna, kterou následně vysáli turbo vysavačem. Koberec byl ihned téměř suchý.

Práce byla brzy hotová a my jsme byli velmi spokojeni. Nově zrekonstruováno, vymalováno, koberec byl měkký a celý byt voněl čistotou. A to i díky A SERVISU.


Chcete-li kvalitně čistá okna volte Výškové práce Ostrava. Mytí, čištění, nano impregnace oken, fasád Ostrava

Jsem dětská lékařka a svoji ordinaci mám v přízemí jedné multifunkční budovy v centru Ostravy. Velmi dbám na to, aby moje ordinace a čekárna působily reprezentativním dojmem a aby se tu děti cítily příjemně a neměly ze mě strach. Čistota je zde opravdu velmi důležitá. Mám sice paní, která mi každý den chodí tyto prostory uklízet, ale jednou za čas je potřeba umýt i okna. Ta mi jednou paní uklízečka sice umyla, ale ve výsledku byla skla samá šmouha, což mi ještě dlouhou dobu velice vadilo. Když opět nastal čas mytí oken, tak jsem si řekla, že kontaktuji nějakou úklidovou firmu. Bylo mi jasné, že jich na internetu bude spousta, ale nechtělo se mi u toho sedět a číst recenze.

 

Zeptala jsem se tedy kolegyněk a jedna mi dala kontakt na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí, čištění oken, fasád Ostrava. Tato firma je podle ní ta nejlepší, jakou si jen na mytí oken a celkový úklid můžu jen přát. Lepší prý snad ani nenajdu. Tuto firmu jsem zkontaktovala a domluvila si s jejími pracovníky termín mytí oken. Podmínkou bylo mytí po ordinační době. S tím neměli vůbec žádný problém.

V domluveném termínu přijeli dva pracovníci ke mně do ordinace a nejprve si okna prohlédli. Poté očistili rámy a parapety. Pak přišla na řadu skla. Ta myli saponátem smíchaným s vodou. Vše setřeli gumovou stěrkou a nechali uschnout. Na závěr okna vyleštili jen suchým bavlněným hadříkem. Výsledkem byla naprosto dokonale umytá okna. Navíc se i krásně leskla. Musela jsem dát kolegyni za pravdu. Opravdu nejlepší úklidová firma. Tímto vám ji také doporučuji. Budete stejně nadšeni jako já.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *