Česká vinylová podlaha – Fatra Thermofix

Podnikáte a toužíte po tom, aby se do vašeho podniku zákazníci vraceli s nadšením a cítili se v něm, možná i jako doma? V tom případě jim musíte vytvořit dokonalé zázemí, které je nadchne, a budou se do něj velmi rádi vracet. Podceňovat detaily se totiž v podnikání příliš nehodí a také nevyplácí. Pokud tedy chcete svým zákazníkům nabídnout nejen skvělé služby, nýbrž i příjemný prostor k posezení či k nákupu, je podlahová krytina Fatra Thermofix tou správnou volbou.

 

Kanceláře, prodejny či restaurace

Je úplně jedno, zda podnikáte v gastronomii, ve službách či svým zákazníkům nabízíte třeba poradenskou činnost. Prostor, do kterého za vámi chodí, je musí bavit, musí se v něm cítit dobře a uvolněně. Jedině tak si od vás vaše služby koupí. Pokud tedy chcete investovat do svého podnikání, pořiďte si do něj vinylovou podlahu z kolekce Fatra Thermofix, která je vysoce odolná a hodí se i do vlhkého prostředí či do prostředí, ve kterém disponujete podlahovým topením. Rovněž podlaze nevadí kolečka od kancelářských křesel či jiného nábytku.

 

Věrná imitace dřeva vás okouzlí

Věrná imitace dřeva kolekce Fatra Thermofix Wood, vás naprosto okouzlí. Je totiž odolná vůči jakémukoliv opotřebení. Dokonale tlumí  všudypřítomný hluk a je naprosto okouzlující svým vzhledem. Dezény jednotlivých podlah, lze navíc velmi vhodně kombinovat mezi s sebou.

 

Vzhled kamene vám nabídne vinylová podlaha z kolekce Fatra |Thermofix stone a  Textile

Pokud milujete kámen ve všech jeho podobách, bude vám po chuti tato kolekce, která kámen věrně imituje. Tato vinylová podlaha podlaha lze rovněž i využít do místností, kde se nachází podlahové topení. Nízká úroveň hluku, je zde stejně tak jako u předchozí kolekce rovněž zastoupena. O vzájemných kombinacích není třeba pochybovat.

Pokud se tedy rozhodnete pro vinylovou podlahu z kolekce Fatra Thermofix. rozhodně neprohloupíte. Tyto plovoucí podlahy jsou skutečně skvělými pomocníky jak doma, tak i ve vašem podnikání.

Velký výběr této vinylové podlahy najdete v našich v našich showroomech v Praze, Brně, Plzni,  Ostravě a Velké Bíteši. Rádi vám tam s výběrem a realizací vaší nové podlahy odborně poradí naši pracovníci.

Více informací a inspiraci najdete také  na: https://www.svetpodlah.cz/

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *