Chcete bydlet ve vlastním domě a nemáte čas? Víme jak na to

Potřeba bydlet ve vlastním domě je zde od nepaměti, ovšem jen v dnešní době se dá vyzrát nad klasickým postupem výhodný alternativním řešením. Určitě nastane taková doba, kdy se montované domy stanou zcela běžnou součástí naší civilizace, prozatím se na tento způsob výstavby hledí jako na možnost, či alternativu.

Ovšem už i v dnešním čase je mnoha lidem zcela jasné, že zděný dům není úplně tím nejlepším rozhodnutím. Zapomeňte na drahý podnájem a rovnou se vydejte po nejkratší cestě vedoucí k vlastním vchodovým dveřím. Montované domy ze SIP panelů tuto možnost předkládají všem potencionálním klientům.

 

Montované domy synonymem rychlé výstavby

Montované domy ze SIP panelů se vyznačují především rychlou výstavbou a úsporou finančních nákladů. Teď se nebavíme pouze o úspoře při samotné výstavbě, ale o konstantně podávané výhodě po celou dobu užívání takového domu. SIP panely jsou dokonale zvládnutým izolačním požadavkem moderní klientely.

Jsou tvořeny OSB deskami a polystyrenovou výplní o celkové tloušťce 16 cm. Montované domy jsou díky použité technologii postaveny ve velmi krátkém časovém sledu bez ohledu na roční období. Délka výstavby se odvíjí od náročnosti projektu, ale v drtivé většině případů se nepřekračují dva až čtyři měsíce. Je tedy zcela možné, že za dva měsíce od prvotního kontaktování společnost Hobbytec, budete mít ve vlastních rukách klíče.

 

Podívejte se na skvělou technologii

Společnost Hobbytec figuruje v současné době hned na několika místech v rámci celé České republiky. Bez sebemenšího problému tak můžete navštívit specializovaná ukázková centra, kde se se systémem SIP seznámíte.

Rovněž si na takovém místě lze popovídat s odborníky a dozvědět se tak několik zajímavých informací ,které by mohly napomoct při rozhodování. Montované domy ze SIP panelů si pak za absence otvorů získávají klienty v rámci celé České republiky. Každý chce dnes šetřit, tak proč investovat do náročné výstavby zděných domů.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *