Rozhodněte se pro systém Magmarelax a stáhněte topení

V zimní sezóně ušetřit až 30 % nákladů spojených s vytápěním a v letních měsících si zajistit bydlení bez nepříjemného horka? Říkáte, že podobných systémů je na českém trhu více? Nevíte jaké výhody přináší foukaná izolace Magmarelax?

Právě pro ty z vás, co si s příjemnou myšlenkou prozatím pohrávají a hledají vhodný izolační systém, zde máme nabídku pod označením Magmarelax- Nyní se podíváme na hlavní přednosti tohoto systému a na konec si uděláte vlastní názor.

 

Izolace stropu s foukanou izolací

Pokud se na rodinný dům podíváme z trochu většího odstupu, nelze si nepovšimnout nedokonavostí izolačního řešení. Společnost IP Polná se pokouší za pomocí foukané izolace zjednodušit všem objednavatelům vlastní život a přinést jim i nemalé výhody. Foukaná izolace má svou prodlouženou záruku až na 15, čímž společnost IP Polná dává jasný signál, že právě jejich systém patří mezi ty nejlepší.

Je finančně nenáročný a navíc klienty neobere o více času než je doopravdy nutné. Doba celé realizace se samozřejmě odráží od plochy, kterou je třeba odizolovat. Zpravidla se však tato operace dá zvládnout během několika hodin a to za pomoci jednoho zaměstnance. Po skončení této operace si dělník vše uklidí a odveze nazpět na centrálu.

 

Porovnejme izolace s izolací foukanou

Pokud se rozhodnete, že právě foukaná izolace zvítězí nad ostatními možnostmi, ukážeme vám skutečné srovnání, které je podložené na faktech. Celková výměna oken rodinného domu trvá 2 až 5 let a návratnost investice se stanovuje na 20 let a více. Počítat musíte se zednickými pracemi, po kterých soustavně uklízíte.

Dalším velmi častým krokem je zateplení fasády, která má svou návratnost od 30 let více. Výstavba mokrou cestou při tom zabere 5 dlouhých týdnů, ale než se vám a Pokud máte o tento systém foukané izolace zájem, určitě udělejte první krok a společnost

IP Polná kontaktujte. Pamatujte, že všichni co se chodí pro nápovědu, manuál nebo radu, jsou na té nejlepší cestě si odizolovat dům nebo strop a vychutnávat si tu úsporu z každého dne.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *