Hledáte inspiraci pro jarní obměnu interiéru? Zkuste to tentokrát od podlahy.

Nadcházející dny konečně slibují začátek jarního hřejivého počasí. Správný čas na prosvětlení vašeho interiéru. Pusťte do své domácnosti materiály s přírodním designem. Budete se divit jak dokáží zapůsobit na vaší psychiku a skvěle zahnat jarní deprese. Kdo by se nechtěl procházet po nové vinylové podlaze v dekoru dubu či borovice? Ihned vám navodí pocit procházky po lese. A to je přesně to, co po dlouhé zimě potřebujeme.

Slyšeli jste již o pojmu „relaxed living“? Jeho podstatou je útulné bydlení, které přirozeně kombinuje pohodlnost, jednoduchost a zároveň praktičnost prostoru. Tomuto stylu sedí teplé odstíny dřeva doplněné jemnými barvami. Například textilie v odstínech pastelových barev umocní nesmělé sluneční paprsky a zároveň jsou trendem letošního roku. Nebojte se ani zářivých tónu, ty jsou letos také in, s jejich využitím ale počínejte uvážlivě, cílem není z interiéru udělat honosné prostředí, ale střídmé doplňky skvěle prozáří místnost.

Relaxed living současně dbá na čistotu prostoru, ve kterém trávíme tolik času. Domov v nás má vzbuzovat vnitřní klid a pohodu, což je zejména v době jarních úklidů vcelku náročný úkol. Pokud si však hned zpočátku tohoto období uděláme radost novou podlahou, která půjde raz dva uklidit či doplníme místnost o výjimečný kousek kusového koberce, na kterém budeme moci po náročném dni odpočívat, jarní únava nebude mít šanci.

Rádi byste do vašeho interiéru investovali, ale nejste si jisti kombinací designu či materiálů nebo máte starosti se samotnou pokládkou nové podlahy? Najděte si společnost, která nabízí společně s produkty také poradenství a mnohdy i samotnou instalaci vybraného výrobku. „Na našich prodejnách pracují vyškolení odborníci, kteří pomohou s výběrem podlahové krytiny, vhodnou barvou, pokládkou, výběrem doplňků nebo i správnou údržbou.  Zajistit můžeme také návrh celého interiéru.“ říká Renata Stuchlíková, specialistka na bytový textil a podlahové krytiny z Koberce Trend.

Pohodovou atmosféru u vás doma můžete začít tvořit hned. Komfort širokého výběru přes e-shop a dostupnost prodejen nabízí hlavně nejen Koberce Trend. Ti však k dnešnímu dni provozují 63 maloobchodních prodejen po celé republice. Zbyde poté více času na odpočinek. A to je přesně to, k čemu má nás klidný životní styl vyzývá. Sdílejte svůj čas s rodinou, lidmi, které máte rádi, odpočívejte a věnujte se vašim oblíbeným činnostem. Třeba to je právě výběr nového kousku do vašeho interiéru.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *