Chcete domácí vířivku, ale nechcete se spokojit jen s průměrem?

Po domácích vířivkách je v posledních letech několikanásobně vyšší zájem. To platí také pro domácí sauny a další vybavení, které do rodinných domů přináší možnost maximální relaxace a také má pozitivní vliv na zdraví. A právě v oblasti relaxace a zdraví se mnozí z nás nechtějí spokojit pouze s průměrem, ale chtějí to nejlepší v konkrétní kategorii. A v oblasti domácích vířivek nabízí takové produkty značka Ique. Přednosti této značky si představíme v dnešním článku.

Eden Platinum (1)

Základem všeho je konstrukce a povrch

Každá domácí vířivka musí disponovat vysoce pevnou a odolnou kostrou a povrchem, tedy skořepinou vířivek. Jako materiál je u všech současných výrobců volen akrylát. Jenže každý výrobce využívá odlišný druh akrylátu pro výrobu. Vířivky Ique jsou vyráběny z amerického akrylu Aristech. Tento materiál disponuje jedinečnými vlastnostmi. Konkrétně jsou jimi snadná zpracovatelnost, dlouholetá životnost, vysoká stálost a hladký povrch bez bublin, což vám mimo jiné usnadní i údržbu zařízení. Díky výrobě ve speciálních pecích je povrch každé vířivky dokonale hladký.

Eden Platinum (2)

Úspora energie a maximální čistota

Nákup vířivky rozhodně u drtivé většiny českých domácností rozhodně není zanedbatelnou položkou. Je tedy zapotřebí, aby vířivky dokázaly samy minimalizovat náklady spojené s vlastním provozem. Značka Ique využívá pro vířivky unikátní termální izolaci, vyvinutou NASA. Konstrukce dokáže udržet teplo a odvádět studený vzduch. Vyvinutý filtrační systém také minimalizuje náklady na čištění vířivek. Čištění automaticky probíhá každých 5 – 6 minut a nečistí pouze vodu na dně, ale i na povrchu zařízení.

x_MG_6953-01

Do detailu propracovaná hydromasáž

A zapomenout nesmíme ani na nejdůležitější část vířivek, tedy trysky. Správné rozmístění trysek je pro účinnou hydromasáž ve vířivce zásadní. Každý tvar je jiný a je tedy zapotřebí vířivky osadit tryskami na základě tvaru. Igue nevyužívají jen klasické hydromasážní trysky, ale u venkovní vířivky Ique EDEN je součástí také bublinková terapie Microsilk. Microsilk zajistí při procesu větší množství kyslíkatých bublinek, které jsou nejen příjemné, ale lépe pronikají do kůže a činí jí vláčnější a pružnější.

Švédské venkovní vířivky Ique – Prodej vířivek

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *