Chcete klimatizaci? Pořiďte si ji u experta!

Minulé léto překvapovalo značnými teplotními extrémy a to letošní nemá být jiné. Prodejci klimatizací už si začínají mnout ruce a těší se, až opět vyšroubují ceny pod záminkou nedostatečných skladových zásob. Vy se ale můžete připravit na léto už teď a za báječné ceny.

Mobilní klimatizace rozhodně nenakupujte v běžném hobbymarketu, kde vám obsluha často ani není schopná poskytnout základní informace. Firma REMKO se může pyšnit 35 lety zkušeností a z toho 20 lety působení na českém trhu. Poskytuje skutečně odborné poradenství a následná pravidelná údržba a servis všech přístrojů jsou úplnou samozřejmostí.

 

Klimatizace, o které ani nevíte

V létě potřebují vnitřní prostory především zchladit a na to běžný stropní ventilátor nepostačí. Ten umí maximálně rozvířit vzduch, ale na snížení teploty stěn a stropu už je krátký. Raději využijte průmyslové klimatizace, které se vyznačují značnou energetickou úsporností, tichostí a především snadnou instalací.

V klimatizovaných prostorách je pobyt mnohem příjemnější a chladný vzduch navíc dokáže ulevit od dýchacích problémů, což velmi ocení například astmatici. Nejenom pro ně je určena i další řada výrobků – odvlhčovače vzduchu. Ty si dokáží poradit s nadměrnou vzdušnou vlhkostí, která podporuje růst plísní a dalších škodlivých mikroorganismů. Jejich mechanismus je jednoduchý; nejdříve vzduch okolo sebe nasají, poté z něj oddělí vodu a nakonec ho ohřátý vypustí zpět do místnosti. To ještě více podpoří úbytek vody ze vzduchu. Odvlhčovače vzduchu Remko jsou velmi praktické. Ukazují zbývající dobu provozu a jejich součástí je i velká nádrž na kondenzovanou vodu. Jsou mobilní a v některých provedeních i stohovatelné. Velmi dobře se tedy hodí pro sezónní provoz například v garážích nebo sklepech, ale i do klasických obytných místností.

 

Nejste si stále jistí? Pronajměte si a vyzkoušejte.

Nákup klimatizace nebo odvlhčovače vzduchu není levnou záležitostí, v e-shopu Remko si proto může tyto produkty pronajmout a vyzkoušet tak jejich výdrž a výkon osobně. To platí i pro tepelná čerpadla a další příslušenství. Vše je jednoduché a přehledné pro vaše maximální pohodlí.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *