S fungováním nano impregnace oken jsem spokojen

Nechal jsem nanést GLP impregnaci od společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. na náš panelový dům. K této firmě jsem se dostal úplnou zvláštní náhodou, protože jsem potřeboval nechat vyčistit podlahu, což také provádí a firma, kterou jsem najal, tak nedorazila a ani nebrala telefon. 

Vlastně se vůbec neomluvili, takže jsem vyhledal na internetu další firmu a tou byl právě A SERVIS. Už po první zkušenosti to byla velmi spolehlivá firma, vše probíhalo ve stanovený den a hodinu a bylo vše velmi rychle hotové.

 Ale zpátky k impregnaci, myslím si, že je vhodná pro všechny, kteří nemají rádi mytí oken či mytí oken jednoduše nezvládají. Impregnaci přijeli aplikovat dva pracovníci a samozřejmě s sebou dovezli vysokozdvižnou techniku. 

Byl jsem velmi rád, že nemusím vysokozdvižnou techniku zařizovat, firma sama vlastní techniku a navíc mají platné certifikace a bezpečnostní zkoušky. GLP impregnace  opravdu funguje. Veškeré nečistoty, které se za dobu sucha na oknech vytvořily, tak kapky vody při dešti vše odkutálely z oken pryč. 

 

 

Pro náš panelový dům je GLP impregnace opravdu skvělá, protože se hodně lidí bojí výšek a nemá smysl, aby si někdo zbytečně ublížil, takže jim nyní stačí umývat okna pouze zevnitř a jednou za čas. 

A abych uvedl něco o setkání s pracovníky z firmy, tak musím uznat, že bylo opravdu příjemné. Už při obhlídce jsem se setkal s usměvavým člověkem, který mi navrhl varianty, jak ve výškách impregnaci provést. 

Potěšila mě jejich spolehlivost a rychlost, navíc technologicky jsou opravdu vyspělí, nepoužívají zastaralé stroje, aby sobě či někomu jinému neublížili. A samotné služby? Ty jsou zajištěny precizně a nemám k nim žádné výhrady. Už u podlah se mi nestalo, že bych našel nějaké nevyčištěné místo a stejně tak u impregnace oken.

 

Doporučuji nejen GLP impregnaci, která vám ušetří čas a finance, ale celou tuto společnost plnou profesionálů.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *