Zvolila jsem metodu generálního čištění podlah kotoučovým strojem v Praze

Potřebovala jsem dokonalé vyčištění podlahy v mojí firmě. Vlastním realitní kancelář, ve které mám problém s nečistotami z bot mých zaměstnanců a jejich klientů, se kterými si tady dávají schůzky. Dříve jsem chtěla pořídit koberec, ale když jsem toto viděla, tak jsem takové rozhodnutí ihned zavrhla.

 

Protože sídlíme v budově kde jsou uklízecí čety, které používají umývací stroj, tak bylo potřeba se nejprve domluvit s nimi. Na podlaze jsem našla fleky, které ani po jejich čištění nikdy nezmizely. Vím, že tam dříve nebyly. Paní, která má celou četu na starosti mi řekla, že jejich stroj je vhodný pouze na čištění běžných nečistot, ale ne na taková silná znečištění. Doporučila mi zajistit si vyčištění kotoučovým strojem.

 

Tak jsem si vyhledala na webu nejbližší firmu, která strojové čištění podlah nabízí. Našla jsem společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojní čištění podlah v Praze, která jezdí po celé republice, takže nebyl problém, aby přijeli i k nám za Prahu. Domluvila jsem si s nimi schůzku u nás ve firmě, aby nečistoty viděli a hlavně kvůli rozloze kanceláře, která je opravdu velká. Nebyl to pro ně žádný problém. Navíc mi se zaručili, že přijedou až bude kancelář uzavřena, aby nenarušovali naši práci. Moc se mi jejich ochota a přístup líbil, takže jsme domluvili na termínu, ve kterém přijedou podlahu vyčistit.

 

 

 Moje podlaha je z kamenných kachliček, přesně nevím z jakého materiálu, ale ty kotoučovým strojem krásně zbavili nečistot. Předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly žádné stopy. Pracovníci mi sami řekli, že je zde vysoká frekventovanost osob a bylo by vhodnější podlahu navoskovat. Tak jsem se nechala přemluvit. Sami mi také vysvětlili výhody vosku. Protiskluzový efekt je jedním z nich. To je opravdu dobré, protože někdy, když moji zaměstnanci přišli do práce, tak u vchodu zatancovali, protože venku zrovna pršelo. Teď už nebudou, protože vosk je bude chránit. Řekla bych, že jsem si vybrala dobře a mám radost nejen z krásně vyčištěné podlahy, ale i z pracovníků, kteří se ke mně chovali velmi mile.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *