Chytrý nájem aneb nevyhazujte své peníze oknem

Nemáte dostatečnou hotovost na koupi domu? Nemáte z nějakého důvodu možnost vzít si na financování domu hypotéku? Přesto se vám nechce bydlet v nájemním domě, protože víte, že vámi zaplacený nájem mizí někde v nenávratnu? Máte pocit, že z této situace není východiska? Až donedávna tomu tak skutečně bylo. Pak ale společnost Ekonomické stavby přišla s programem Chytrý nájem a situace se výrazně změnila.

 

Co je to Chytrý nájem

Program Chytrý nájem jde proti všem dosavadním zvyklostem a k radosti řady klientů odstraňuje zásadní nevýhodu nájemního bydlení. Pokud totiž bydlíte v běžném nájemním domě či bytě, platíte sice nemalý měsíční nájem, ale i kdybyste ho platili třeba 30 let, nic se nezmění na tom, že i po této době budete pouhý nájemník, který zaplatil spoustu peněz za to, že dům mohl užívat.

Program Chytrý nájem nabízí pravý opak. Zaplacený nájem totiž zároveň splácí cenu domu, takže po 30 letech nájmu můžete svůj dům odkoupit za velmi nízkou zůstatkovou cenu. Připadá vám 30 let hodně? Není problém. Pokud Vám finanční situace dovolí, můžete dům samozřejmě odkoupit mnohem dříve. Zrušení nájmu a převod domu na klienta je možné kdykoliv. Často se tak děje třeba už po 5 letech, kdy se například ustálí finanční příjem mladé rodiny a ta už je schopna získat hypotéční úvěr.

 

 

Pro koho je program chytrý nájem určen?

Společnost Ekonomické stavby připravila program Chytrý nájem pro specifickou skupinu klientů. Jedná se o ty, kteří z nějakého důvodu nemohou či nechtějí využít možnosti hypotéčního financování. Obvykle jde o klienty s nízkými prokazatelnými příjmy, tedy například o živnostníky či podnikatele. Může se jednat i o klienty zapsané v registrech dlužníků.

 

Jak chytrý nájem funguje?

Program Chytrý nájem je inspirován leasingem. U něj také splácením leasingových splátek postupně dochází k zaplacení kupní ceny. Program nemusí být uplatněn jen na dům, ale také na nákup pozemku. Klient na počátku zaplatí zálohu ve výši 10% z ceny pozemku a domu a poté všechny další náklady hradí společnost Ekonomické stavby. Podmínkou je, že se musí jednat o stavební pozemek a jeho cena musí být cenou obvyklou v daném místě. Dům je potřeba vybrat z typové řady společnosti Ekonomické stavby, není zde možnost individuálních úprav projektu.

 

Záruka a pojištění

Jednou z dalších výhod programu Chytrý nájem je poskytnutí záruky na dům po celou dobu trvání nájmu. Tato záruka a s ní spojený servis je zahrnut v ceně měsíčního nájmu. Podobu užívání domu se tedy jako nájemce nemusíte starat o údržbu domu, samozřejmě kromě údržby obvyklé. Dům je v rámci programu také pojištěn a vy jako nájemce s ním tedy nemáte žádné další náklady.

Neplaťte tedy zbytečně nájem v nájemním bytě, zvolte Chytrý nájem, který vám zároveň bude splácet cenu vašeho domu.

 

Připravili jsme pro naše klienty a naše stavebníky nový stavební portál o bydlení, stavbě domu, zařizování interiéru a projektování zahrady. Najdete nás na Stavba-domu.cz.

 

O společnosti Ekonomické stavby

Ekonomické stavby, přední stavební společnost v oblasti výstavby zděných rodinných domů v regionu střední Evropy, se od svého založení v roce 1998 zaměřuje na kvalitu a šíři nabídky, která je svým rozsahem na trhu ojedinělá. Od počátku své existence se Ekonomické stavby specializují výhradně na oblast bydlení a každoročně realizují a předávají svým klientům v České republice přes 400 domů.

 

Cílem Ekonomických staveb je zpřístupnit bydlení v rodinném domě co nejširšímu spektru zákazníků, čehož dosahují širokou nabídkou služeb – od individuálního projektu, přes vyřízení stavebního povolení a zajištění financování až po samotnou realizaci – a příznivými cenami. Ekonomické stavby chtějí být spolehlivým a stabilním partnerem pro výstavbu rodinných domů, který vždy nabízí něco navíc. Ekonomické stavby jsou ryze českou společností s dlouholetou tradicí, která klade důraz na kvalitu a maximální efektivitu všech procesů. Ke spolupráci si vybírá silné a stabilní partnery, díky kterým může neustále svou nabídku rozšiřovat a zajistit stavbu domu za příznivou cenu. Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001 již od roku 2003 a certifikátu ochrany životního prostředí ISO14 000 od roku 2007.

 

Pro další informace prosím kontaktujte:

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Ke Křižovatce 466
330 08 Zruč – Senec
telefon: 377 825 782
fax: 377 825 782
mobil: 602 435 452
email: info@ekonomicke-stavby.cz
web: www.ekonomicke-stavby.cz

1 komentář

  1. Roman Roven

    9.6.2021 at 16:39

    Dobrý den, zajímám se o chytrý nájem a vše kolem něho. Také bych se chtěl seznámit s nabídkou domů a jejich cenou. Prosím o informace, případně o zaslání katalogu.
    Děkuji a přeji vám hezký den,
    Roman Roven

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *