Investice do oprav v domě nejsou nutné, pokud závady odhalíte včas

Pravidelná údržba oken, kontrola tepelného zdroje, střechy nebo fasády. Nic z toho se nevyplatí zanedbat. Když se v domě objeví na příklad plísně nebo hlubší praskliny, může se velmi rychle stát větší přítěží než zdrojem radosti. Ne každý má ale čas na pravidelné kontroly, navíc některé nedostatky laik ani nemá šanci odhalit včas. Přitom nejde jen o estetiku, z malých vad se bez včasného zásahu můžou stát doslova žrouti peněz. To si uvědomují i stavební společnosti, jedna z nich, Ekonomické stavby, teď nabízí řešení, pravidelné servisní prohlídky zdarma. A to nad rámec záruční doby, po celou dobu užívání domu.

 

Ekonomické stavby u svých klientů v rámci nového Servisního programu každý rok zdarma provedou kompletní prohlídku domu a zajistí opravu případných závad. A to po celou dobu, kdy bude klient dům užívat. Služba tedy není nijak časově omezená a společnost tak se svými klienty zůstane v podstatě napořád. Kontrolu navíc vždy ve smluvený termín provede manažer stavby, na kterého jsou od začátku zvyklí. A kromě kontroly jim pomůže také s běžným servisem, seřídí okna, zreviduje topný systém nebo například dopustí vodu. Zodpoví také veškeré dotazy nebo doporučí novinky na trhu. Klientům je k dispozici také finanční analytik, který může poradit na příklad s  refinancováním hypotéky.

 

„Z našeho nedávného průzkumu vyplývá, že skoro dvě třetiny klientů každý měsíc z rodinného rozpočtu vydávají 5 až 15 tisíc jen na splátku hypotéčního úvěru. Naším cílem je postarat se o to, aby všechny další výdaje spojené s bydlením byly co nejmenší. Od nového roku stavíme jen rodinné domy v nízkoenergetickém standardu, které klientům ušetří až třetinu nákladů na vytápění. Naprosto zásadní je ale také právě pravidelná kontrola domu a včasné odhalení jakýchkoli nedostatků,“ dodává generální ředitel společnosti Ekonomické stavby, David Mencl.

 

V tomto případě totiž nejde jen o otravné sekání trávy nebo pravidelné čištění okapu. Bez včasného odhalení na první pohled nenápadných závad mohou nutné investice do oprav významně zatížit rodinný rozpočet. Lidé navíc nezbytnou péči o dům obecně často podceňují. Zejména u novostaveb si neuvědomují na příklad nutnost pravidelně větrat nebo rovnoměrně vytápět všechny místnosti. Na starosti s plísněmi nebo prasklinami ve zdech, které mohou následovat, se ale určitě čekat nevyplatí.

 

Připravili jsme pro naše klienty a naše stavebníky nový stavební portál o bydlení, stavbě domu, zařizování interiéru a projektování zahrady. Najdete nás na Stavba-domu.cz. 

 

O společnosti Ekonomické stavby

Ekonomické stavby, přední stavební společnost v oblasti výstavby zděných rodinných domů v regionu střední Evropy, se od svého založení v roce 1998 zaměřuje na kvalitu a šíři nabídky, která je svým rozsahem na trhu ojedinělá. Od počátku své existence se Ekonomické stavby specializují výhradně na oblast bydlení a každoročně realizují a předávají svým klientům v České republice přes 400 domů.

 

Cílem Ekonomických staveb je zpřístupnit bydlení v rodinném domě co nejširšímu spektru zákazníků, čehož dosahují širokou nabídkou služeb – od individuálního projektu, přes vyřízení stavebního povolení a zajištění financování až po samotnou realizaci – a příznivými cenami. Ekonomické stavby chtějí být spolehlivým a stabilním partnerem pro výstavbu rodinných domů, který vždy nabízí něco navíc. Ekonomické stavby jsou ryze českou společností s dlouholetou tradicí, která klade důraz na kvalitu a maximální efektivitu všech procesů. Ke spolupráci si vybírá silné a stabilní partnery, díky kterým může neustále svou nabídku rozšiřovat a zajistit stavbu domu za příznivou cenu. Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001 již od roku 2003 a certifikátu ochrany životního prostředí ISO14 000 od roku 2007.

 

Pro další informace prosím kontaktujte:

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Ke Křižovatce 466
330 08 Zruč – Senec
telefon: 377 825 782
fax: 377 825 782
mobil: 602 435 452
email: info@ekonomicke-stavby.cz
web: www.ekonomicke-stavby.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *