„Čištění koberců Brno“ vyčistí skvrny nejrůznějšího původu generální metodou kotoučového stroje

Výtvarné počiny našeho dítěte mě občas opravdu nadzvednou ze židle. Nejde ani tak o to, co tvoří, ale především, jak to tvoří. Poslední dílko mi zabrnkalo na nervy prozatím asi nejvíc. Ve škole dostali za úkol nanést štětcem inkoust na výkres a zmizíkem do něj potom kreslit obrázky. Naše dítko se do úkolu pustilo bez toho, aby mě na to upozornilo, a já jsem nezabezpečila okolí.

 

Samozřejmě se inkoust převrhl a vylil se na koberec. Naše holčička chtěla zachránit situaci a sama se pustila do čištění. Výsledek byl tak ještě horší. Inkoust rozetřela pořádně až ke kořeni vláken koberce a plochu zasaženou inkoustem ještě zvětšila. Když už i jí bylo jasné, že to sama nevyčistí, šla mě o nehodě informovat.

Protože už na koberci bylo několik starých skvrn různého původu, rozhodla jsem se, že ho tentokrát zkusím nechat vyčistit, ať se to vezme všechno při jednom. Jen jsem si nebyla moc jistá, jestli se skvrn opravdu zbavíme.

 

Zaúkolovala jsem manžela, aby vybral firmu, které koberec svěříme. Vybral A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění sedaček, koberců Brno a to především pro jeho časovou flexibilitu. Chtěli jsme nechat koberec vyčistit, když bude dcerka ve škole, aby se u toho moc nemotala.

 

Pánové přijeli vyzbrojeni nejmodernějším vybavením. Když jsem viděla zařízení, které s sebou nesli, začala jsem věřit, že vyčištění koberce je v jejich silách. A měla jsem pravdu.

Použili opravdu hodně účinnou chemii, kterou za pomoci stroje vkartáčovali do celého koberce. Špína z vláken se uvolnila a navázala na chemii. Ta byla nakonec vysáta vysavačem.

Koberec vypadal perfektně, po skvrnách ani stopy, až mi bylo líto nechat ho napospas té naší malé umělkyni. Uklidňuje mě myšlenka, že i sebehorší skvrnu zvládne A SERVIS vyčistit, takže si s kreativní činností naší dcery poradíme.

 

 

Mytí prosklené verandy, atria, zimní zahrady, skleníků, solárních panelů, výtahů a lodžií. Výškové práce Brno

 

Máme chatu, kterou pronajímáme, hlavně v létě, takže před létem a po létě je vždycky potřeba udělat pořádný úklid. S podlahami není takový problém, ale umývání oken není zrovna naše oblíbená činnost, takže si na to vždycky najímáme úklidovou firmu. A letos jsme se rozhodli pro změnu a najali si tentokrát úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Brno, čištění fasád, práce ve výškách. A už víme, že se na nikoho jiného opravdu obracet nebudeme.

 

 

 

Odvedli vážně vynikající práci. Okna se leskla jako zrcadla a po jejich impregnaci se prakticky vůbec nešpiní, protože špínu stačí opláchnout proudem vody. Potom, co jsme viděli, jakou práci odvádějí, jsme se rozhodli, že si od nich necháme vyčistit i podlahy, a taky – stejný výsledek. Vyčištěné byly perfektně. Fakt vypadaly jako nové.  I ceny se mi zdají přijatelné, když vezmu v úvahu, jakou skvělou práci odvádějí. Je sice o něco vyšší, ale z když to porovnám z hlediska poměru cena výkon, tak je to snad nejlevnější firma, kterou jsem kdy viděla.

Čisté totiž všechno vydrží dlouho, takže jim nemusíte furt volat. Pro jejich skvělé služby a ochotné zaměstnance nemohu nic jiného, než tuto firmu vřele doporučit, a hlavně jejich službu mytí oken Praha, protože tu jsem si zamilovala nejvíc, protože mytí oken fakt nesnáším. Zaměstnanci jsou navíc velmi ochotní a milí, takže si nemám na co stěžovat a přidávám svou pozitivní zkušenost na internet pro ty, kteří neví, na koho by se s mytím oken obrátili, a nebo pro ty, jako jsme byli my, že jsme chtěli vyzkoušet někoho nového, protože už jsme nebyli spokojení.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *