Nechejte si koberce vyčistit v dobu, která nejlépe vyhovuje Vám. Čištění koberců Praha 7

Chystali jsme se do Itálie na dvoutýdenní dovolenou. Měli jsme v plánu navštívit Řím a Benátky, strávit pár dní u moře a ke konci se vydat na vysokohorskou túru. Program byl náročný, museli jsme všechno naplánovat a zajistit. Několik týdnů předem jsem na internetu hledal hotely, trasy, informace o památkách a vhodná místo pro turistiku. Chtěl jsem být na cestu připravený a mít všechno pod kontrolou.  

 

Stejně tak chtěla mít všechno pod kontrolou i manželka. Jenomže ji nezajímalo plánování dovolené, ale perfektní úklid domu ještě před cestou. Po našem návratu z Itálie nás totiž měli navštívit její příbuzní a ona je chtěla ohromit našim nádherným domem.

 

Tak jsme před dovolenou bláznili oba, ale každý z jiného důvodu. Týden před odjezdem mi manželka sdělila, že ještě necháme vyčistit koberce. Chtěla, aby z nich byli její příbuzní paf. Já jsem byl paf z ní. Neměl jsem tušení, jak bychom tak narychlo mohli čištění zařídit, a kdo by nám tak asi přišel čistit koberce pozdě večer, když dříve nemáme čas.

 

Manželka mi řekla, že už našla A SERVIS LIPKA, s.r.o., rotační čištění koberců a sedaček Praha 7, který slibuje, že se časově přizpůsobí požadavkům zákazníků. Nevěřil jsem, že by vyhověli i našim nemožným požadavkům. Abych to manželce dokázal, ihned jsem do firmy zavolal. A nestačil jsem se divit. Nejen, že neměli problém pustit se do čištění ještě před naším odjezdem, ale dokonce byli ochotní přijet i ve večerních hodinách.

 

Domluvil jsem se s nimi tedy na konkrétní den. Ve stanovený večer u nás byli jejich zaměstnanci jako na koni a za ne příliš dlouhou dobu koberce vyčistili tak bezvadně, že už jsem si ani nemohl vzpomenout, proč se mi to čištění koberců zdálo jako špatný nápad. Oba s manželkou jsme byli naprosto spokojení a s klidem jsme vyrazili do Itálie.

 

 

Odstranit graffiti jsem si nechala od společnosti „Výškové práce Praha 7“

 

O odstraňování graffiti jsem se začal zajímat až v ten moment, kdy se graffiti objevilo na zdi u vchodových dveří mého podniku. Byla jsem z toho poměrně zoufalá, protože jsem se bála, že to nepůjde dolů. Sedla jsem si proto k internetu a hledala takovou firmu, která by s tím měla opravdu zkušenosti a měla bych u nich alespoň nějakou záruku, že by to mohlo jít dolů.

 

 

 

A všichni na internetu vychvalovali úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění fasád, odstraňování graffiti, plísně Praha, že graffiti odstraňuje opravdu spolehlivě. Na nic jsem teda nečekala a ihned jsem je kontaktovala. Byla jsem ráda, že mohli přijet už hned druhý den.

 

Pustili se do práce a já byla opravdu nadšená, protož se jim povedlo ho odstranit. Tedy víceméně, ale ten zbytek, co byl stále vidět, přetřeli barvou, a potom už nebylo skutečně vůbec nic poznat. Pak mi vysvětlili, že kompletnímu poničení jde předcházen aplikací antigraffitového nátěru, který tato firma nabízí. Mají takový program, že pokud se na vašem domě graffiti objeví a máte tento jejich ochranný nátěr, tak vám ho do 14 dnů přijdou odstranit. Nemůžu nic jiného, než tuto firmu a její službu odstranění graffiti Praha všem vřele doporučit, protože s ní mám ty nejlepší zkušenosti a určitě se jedná o investici, která se vyplatí, protože snad nikdo nechce mít zničený dům tímto ubohým vandalismem.

 

Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální, takže to byla vážně radost spolupracovat s tak prima lidmi. Jejich ceny byly taky přijatelné, kterou určitě člověk neváhá investovat, aby si zachránil dům nebo pracoviště.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *