Potřebujete nabudit, ale šálek kávy pro vás není to pravé? Jsou i jiné alternativy

A k těm nejoblíbenějším patří guarana, kterou milují hlavně studenti, protože se jedná o rychlý zdroj energie, který navíc pomáhá k lepšímu soustředění a odbourání stresu. Takže nejenom, že se pak na činnost dokáže lépe soustředit, ale už mu práce připadá i o něco méně otravná. Za to je zodpovědný obsah kofeinu, ale také vitaminu C, vitamínů skupiny B a dalších stimulujících látek. Guarana však také rychle zahání bolesti, dlouhodobě vám pak může pomoci s pročištěním organismu. Lze ji koupit ve formě energy drinků a tekutého extraktu, který je pak možné míchat s nealkoholickými nápoji, ale energy drinky nejsou zrovna tím nejzdravějším řešením. Dá se sehnat také v tobolkách, což je asi ta nejlepší varianta.

Pokud je však někdo proti braní prášků a pití energy drinků, tak další skvělou alternativou je špaldová káva (kterou ocení hlavně ti, kteří mají kávu rádi, ale nemohou ji pít třeba ze zdravotních důvodů). Jde o nápoj připravovaný ze špaldy. V něm místo kofeinu najdete povzbuzující rostlinné steroly a stanoly, které pozitivně působí na kardiovaskulární systém a snižují hladinu cholesterolu.

Dále obsahuje mnoho minerálů a vitamínů (hořčík, vápník, fosfor, zinek, vitaminy B). Takže pokud vám jde buď o chuť kávy nebo pouze o její účinky, vše má vždycky nějakou alternativu. Prášky mají však tu výhodu, že když vám skončí na koberci, není to taková katastrofa. Zato káva nebo špaldový nápoj z něj už špatně dolů jde. Ale i na toto je řešení. Stačí si objednat službu čištění koberců u nějaké úklidové firmy, například u firmy A SERVIS LIPKA, čištění koberců a sedaček Brno.

Graffiti, tagy, spreje, plísně. Odstraňování Brno

Osudu neporučíš. Politikům taky ne. A sprejerům už vůbec. Jejich činy máme v moci z těchto možností asi nejmíň. Takže vás dokáže o to víc naštvat, když se vám stane, že budete mít pomalovanou zeď.  A přesně to se nám stalo. Nějaký chytrák nám přes noc posprejoval zeď tak originálním obrázkem, že by za to snad zasloužil i speciální ocenění. Udělat kosočtverec s čárkou uprostřed totiž nezvládne jen tak někdo. No bylo to fakt hrozný, muselo to okamžitě pryč, protože to byla fakt ostuda. Zářilo to v ulici jak lampa uprostřed pole.

Poradili jsme se se sousedy a oni nám doporučili úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, odstraňování graffiti Brno, čištění fasád, která prý nabízí i službu odstranění graffiti Brno. Zavolali jsme na centrálu a s pracovníky jsme si domluvili vyčištění naší fasády. Graffiti díky bohu bez problému odstranili. Poté všechny zdi natřeli antigraffitovým nátěrem AGO, tato vrstva je účinnou ochranou proti dalším takovým skvostům. Vytvoří na fasádě ochranný filtr, který zabrání hloubkovému usazení spreje do omítky. Takže pokud se na něm graffiti objeví, jde z fasády odstranit naprosto bez problému. AGO navíc fasádu zafixuje, při odstraňování graffiti se tedy nezmění její barva ani struktura.

 

 

Firmu A SERVIS musím opravdu vychválit, a to nejen za spolehlivou a dobře provedenou práci, ale také za její zaměstnance, kteří jsou velmi šikovní, slušní a pracovití. Jsou to fakt profesionálové, na které je prostě spolehnutí. Celkově jsme se vším hrozně moc spokojení – práce byla odvedená skvěle, zaměstnanci jsou moc milí a vše bylo za přijatelnou cenu, kterou se do údržby budov podle mě určitě vyplatí investovat, protože nikdo asi netouží mít dům vyzdobený sprejerskými výtvory.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *