Se slepeným a slehlým vlasem koberce si poradí jedině strojové čištění

Pomáhala jsem dceři s domácím úkolem. Měla vytvořit maketu našeho domu. Vytvořily jsme jednotlivé díly, které bylo nutné slepit dohromady. Potřebovaly jsme pořádné lepidlo, aby maketa přežila i převoz do školy. Proto jsem vytáhla sekundové lepidlo, které by mělo držet perfektně. Odešla jsem hledat ještě nějakou podložku, na které bychom pracovaly, aby lepidlo na koberci, kde jsme maketu slepovaly, neudělalo neplechu. Jenomže dcera už se nemohla dočkat a pustila se do lepení beze mě, v zápalu práce si vůbec nevšimla, že jí spousta lepidla vytekla a vpíjela se do vláken koberce.

Neměla jsem tušení, jak lepidlo z koberce odstranit a dospěla jsem k názoru, že nejlepší bude nechat koberec vyčistit profesionály. Našla jsem na internetu kontakt na firmu, která sídlila nedaleko našeho domu a poprosila o čištění její pracovníky. Přijeli k nám se strojem, kterému říkali extraktor.

Neustále přejížděli hlavicí extraktoru po koberci a snažili se skvrnu z lepidla zlikvidovat. Něco málo se jim podařilo vyčistit, ale vlasy koberce zůstaly slepené a zplihlé. Ale i tak se hodně snažili a dokonce mi poradili, že by si s tím mohlo poradit strojové čištění, které oni ale neprovádějí. Poděkovala jsem jim za informaci a našla si, že strojové čištění provádí společnost A SERVIS LIPKA, mechanické čištění koberců a sedaček Brno. Okamžitě jsem ji kontaktovala.

Pracovníci A SERVISU použili na koberec značkový čisticí prostředek a mechanickým procesem kartáčování ho vpravovali do struktury koberce mezi vlákna. Ukázalo se, že jedině takovýto postup je opravdu účinný. Mohla jsem toto čištění navíc porovnat s extrakčním, které nemělo výraznější výsledky ani na částech koberce lepidlem nezasažených. Strojové čištění A SERVISU fungovalo bezvadně, na nikoho jiného bych se už příště ani neobracela.

Hloubkové čištění, impregnace, renovace a voskování podlah Brno

Zdědila jsem po pratetě, kterou jsem opravdu dlouho neviděla, byt. Naposledy, když jsem byla ještě dítě. Ale neměla vlastní rodinu, a tak byt nakonec připadl mně. Byl v hezké lokalitě, ale bylo potřeba ho zrenovovat. Stará podlaha se mi líbila, tu jsem chtěla nechat, jen bylo potřeba ji opravdu důkladně vyčistit. Snažila jsem se ji vydrhnout jak jen to šlo, ale moc velký úspěch jsem neměla. Nakonec jsem to vzdala a řekla si, že tuto starost přenechám nějaké úklidové firmě.

Nejvíce mě zaujala společnost A SERVIS LIPKA, renovace a čištění podlah Brno, která měla na internetu jen ty nejlepší ohlasy. A jsem velice ráda, že jsem se obrátila právě na ni. Díky pečlivě sestavenému a vyzkoušenému postupu čištění podlah se jejím pracovníkům podařilo dostat z podlahy veškerou špínu, která mě tam trápila a vadila mi. Díky jejich práci jsou podlahy jako nové, a proto můžu všem jejich službu čištění podlah Brno jedině doporučit, protože jsou skutečnou zárukou kvality, kterou dneska zrovna na každém rohu nenajdete.

 

 

Zaměstnanci byli navíc velmi milí a zdvořilí a neměla jsem s nimi žádný problém. Jakákoli domluva s lidmi na centrále byla rovněž bez potíží. Jsem s touto úklidovou společností opravdu moc spokojená. I za tu cenu, která byla sice o něco vyšší, ale zase odvedli skutečně vynikající práci a podlaha vydržela čistá opravdu dlouho, protože po použití jejich přípravků bylo mnohem snažší ji udržovat. Stačilo ji jednou za pár dní vytřít a stále vypadala jako nová. Zkrátka A SERVIS nabízí takovou kvalitu, do které se určitě vyplatí investovat.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *