LSG nátěr zamezí opětovnému výskytu plísně, odstranění plísní Praha

V bytě u mých rodičů neustále bojujeme s plísněmi. Bydlí v přízemí staršího domu, kde se neustále udržuje vlhkost. Pravidelně větrají, ale moc to nepomáhá. Plísně se u nich drží a to zejména v kuchyni a koupelně. Vždycky, když k nim přijdu, cítím zatuchlinu. Už několikrát jsem se snažila plísně zlikvidovat Savem, které sice na určitou dobu zafungovalo, ale zanedlouho se plísně vytvořily opět na stejném místě.

 

Věděla jsem, že je nutné tuto situaci řešit, aby nebylo ohrožováno zdraví mých rodičů. Potřebovali jsme tedy plísně nejen zlikvidovat, ale také zamezit jejich návratu. Tímto se zabývá A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstranění plísní Praha, proto jsem si je pozvala do bytu mých rodičů, abychom mohli spolu celou situaci projednat.

 

Zaměstnanci servisu si prohlédli prostory, vysvětlili nám, že se v těchto místech plísně drží z důvodu velké vlhkosti způsobené vařením a mytím, ale také pravděpodobně nekvalitně provedeným zateplením domu. Doporučili nám aplikaci LSG protiplísňového nátěru, který svým složením zamezuje vlhkosti a odstraňuje zárodky plísní. Ještě před tím, než se nátěr nanese, je ale nutné plísně zlikvidovat.

 

Dohodli jsme se s nimi na provedení všech těchto prací. Začali tedy likvidací plísně. Velice důkladně ji mechanicky odstraňovali z celé plochy. Použili na to kartáč. Jakmile si byli jisti, že zlikvidovali veškeré nečistoty, přešli k aplikaci dezinfekce a po 24 hodinovém působení bylo možné nanést i protiplísňový nátěr. Jelikož při odstraňování plísní došlo k poškození barevného nátěru kuchyně, nechali si namíchat stejný odstín a zamalovali místo tak, že nový nátěr nebylo vůbec znát.

 

Po několika měsících se v bytě rodičů stále nevyskytly žádné plísně. LSG nátěr působí dokonale. O zdraví rodičů se už bát nemusím.

 

 

Bojíte se sacharidů? V těchto potravinách najdete takové, které vašemu tělu prospívají

 

Sacharidy jsou velmi důležitým zdrojem energie pro lidský organismus, což v některých lidech může vyvolat pocit, že příjem sacharidů v potravinách není vhodný při redukční dietě. Nicméně se jedná jen o jednu dalších pověr, která se šíří na internetu jako virus. Některé sacharidy jsou velice prospěšné, jde pouze o to nahradit nevhodné sacharidy těmi kvalitními. Kvalitní sacharidy naleznete například v rýži. Obsahuje velké množství sacharidů, zhruba 80 až 90 g na 100 g rýže. Ideální by bylo konzumovat rýži Natural, tedy neloupanou rýži, ve které je zachováno mnoho minerálů nebo jasmínovou rýži. Mezi další vhodnou potravinu patří brambory. Brambory jsou pravděpodobně nejoblíbenější přílohou u nás. Jedná se o výbornou přílohu, pokud je neznehodnotíte tunou oleje, protože takové brambory naše tělo určitě neocení. 

 

 Lepší je uvařit ve slupce nebo upéct na pečicím papíře. Spoustu kvalitních sacharidů obsahuje i celozrnné pečivo. Takže pokud dostanete hlad a potřebujete něco rychlého, celozrnná kaiserka je určitě dobrá volba. Dále těstoviny. Další zdroj polysacharidů. Dále jsou na sacharidy bohaté ovesné vločky. Jsou ideální zdravou snídaní, protože zasytí na hodně dlouhou dobu. V kombinaci s ovocem si zajistíte dostatečný příjem sacharidů na několik hodin.

 

Takže fakt, že sacharidy nejsou vhodné pro naše tělo nebo hubnutí, není fakt, ale pouze mýtus, kterým se ještě dnes stále někdo nechá ovládat. A zbytečně. Stejně tak dnes někdo žije v předsudcích, že úklidové firmy jsou drahou a zbytečnou investicí. Například A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění koberců Praha 1, nabízí své služby včetně čištění koberců za velice příznivé ceny vzhledem k jejich kvalitě. Proto si dopřejte více volného času a složitější práce přenechte jejím zaměstnancům.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *