Tlakové dezinfekční čištění koberce doporučuji všem maminkám

Měla jsem moře práce a potřebovala jsem nějak zabavit svého tříletého syna, abych se mohla věnovat činnostem, které jsem už nemohla dále odkládat. Dala jsem synovi pastelky, razítka a papíry, aby si hrál. Docela dlouho to vypadalo, že to dobře funguje. Ale když jsem se na něj šla podívat, zjistila jsem, že si vzal razítka i s papírem na zem a inkoustové otisky se propily papírem až na koberec. Aby toho nebylo málo, protože některá razítka už vyschla, vzal si syn inkoust a sám ho dolíval. To, že většina inkoustu se vylila na koberec, mě už ani nepřekvapilo.

Když máte malé dítě, musíte počítat s tím, že se sem tam něco zašpiní. Na koberci už taky pár skvrnek bylo a moc jsem je neřešila, ale inkoustová pohroma už se nedala přehlížet. Byl pravý čas na to nechat koberec vyčistit.

Protože navštěvuji několik diskusních fór pro maminky, věděla jsem, koho poprosit, aby mi poradil s výběrem firmy. Se skvrnami na koberci a jejich čištěním nemá nikdo tolik zkušeností jako maminky. Samozřejmě mi spousta z nich psala různé babské rady na to, jak se skvrn zbavit, ale experimentovat se mi moc nechtělo. Několik maminek mi dalo tipy na úklidové firmy, se kterými měly vlastní zkušenost. Nejspokojenější byly s firmou A SERVIS LIPKA, čištění koberců a sedaček Praha 3, takže jsem se ji rozhodla vyzkoušet i já.

Když ke mně přijeli její zaměstnanci vybaveni několika čisticími stroji a dalšími pomůckami, říkala jsem si, jestli to není trošku přehnané. Ale po tom, co všechno museli s kobercem provést, aby mohli dosáhnout tak úžasného výsledku, jsem pochopila, že to bylo nezbytné. V duchu jsem si říkala, že je dobře, že jsem se do čištění nepustila sama, protože bych to nikdy takhle perfektně nezvládla. A teď i já A SERVIS vřele doporučuji dalším maminkám.

 

Generální a hloubkové čištění podlah, nano impregnace Praha 8

Od mých nejoblíbenějších bot se mi začala dolepovat podrážka, tak jsem si ji chtěla přilepit vteřinovým lepidlem. Nechtěla jsem si hned kupovat nové, protože ty boty byly moje srdcová záležitost a dokud je šlo nějak zachránit, tak jsem to chtěla zkusit. Boty se mi sice povedlo spravit, ale zvládla jsem tak poničit něco dalšího a sice naši podlahu. Protože jsem si při lepení na zem inteligentně nedala noviny a část lepidla skončila i na naší tmavé dřevěné podlaze, kde bílé lepidlo bylo vážně hodně vidět a nešlo mi to dát ničím dolů. Drhla jsem to sice vším možným, ale bylo to úplně zbytečné.

Na doporučení od kolegy, který si nechává čistit podlahy u něj ve firmě, jsem kontaktovala firmu A SERVIS LIPKA, strojové čištění podlah Praha 8, která zajišťuje čištění podlah strojovou metodou včetně jejich voskování. Domluvili jsme se na daném termínu a pracovníci mě ujistili, že to určitě půjde dolů. Zaměstnanci firmy použili příslušnou chemii a po podlaze poté jezdili strojem, který má hlavici do kruhu.

 

Podlahu vyčistili perfektně, nádherně prokoukla, vypadala opravdu jako nová. Stopy po lepidle samozřejmě také zmizely. Zaměstnanci byli opravdu milí a velmi opatrní ke všem věcem v bytě, fakt se snažili, aby nic nezničili. S touto skvělou zkušeností všem firmu A SERVIS vřele doporučuji, protože jsem se s tak kvalitní firmou, která má i tak příjemné zaměstnance, doposud nesetkala. Cena byla také přijatelná vzhledem ke kvalitě, kterou za ni nabízí. Takže se ta investice do krásných podlah určitě vyplatí, protože dostanete rozhodně více muziky, než byste za ty peníze čekali.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *