Čištění podlahy kotoučem v Praze

Moje babička byla vždy velmi čistotná a udržovala si krásně čistý dům, ale s jejím věkem je udržování pořádku v domě čím dál víc těžší, protože už není tolik pohyblivá. Znám firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. a vím, že po mnohých zkušenostech u nás v práci je mohu poslat ke své babičce, kam z časových důvodů nemohu dojet a pracovníky ohlídat.

 

Babička prvně nesouhlasila, ale když jsem se podívala na její podlahu, tak jsem viděla, že podlaha potřebovala opravdu důkladně vyčistit. Naštěstí jsem ji přemluvila a firmu objednala. Babička si nyní nemůže práci zaměstnanců firmy vynachválit.

 

Říkala, že chemií provoněli její dům a pořádně odstranili nečistoty. V místě, kde má okolo krbu mramor zajistili krystalizaci podlahy a zbytek podlah vyčistili strojem. Ve spárách a obrazcích na podlaze nezůstala žádná nečistota. Z mé vlastní zkušenosti, mohu tuto firmu doporučit.

 

Vím, že garantují diskrétnost a opatrnost svých zaměstnanců, a tak vím, že se nikdy v naší práci a ani u babičky v domě nic neztratilo a samotné čištění podlah proběhlo vždy perfektně bez jakýchkoliv problémů. Babičce doporučili i voskování podlah, protože ale nevěděla, zda to finančně zvládne, tak voskování odvolala.

 

 

 

O týden později jsem jim ale znovu zavolala, aby podlahu navoskovali. Babičce tak zajistili nejen bezpečnost a ochranu před uklouznutím, což zejména u starších lidí, kteří bydlí sami je obrovská výhoda, ale také se jí podlaha bude snadněji umývat. Pokud hledáte stále firmu, která by vám kvalitně umyla podlahy, tak ji máte právě teď před nosem.

 

Máme s nimi opravdu dobrou zkušenost a asi bych k žádné jiné firmě nepřešla. Jsou to profesionálové na svém místě, a to se v dnešní době málo kdy vidí.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *