Díky magnetickému nátěru vytvoříte unikátní magnetickou plochu

Vytvořte si originální magnetickou nástěnku kdekoliv v domě! Pokud totiž podklad natřete magnetickou barvou, můžete její povrch dekorovat dle své fantazie a na takovou plochu lze pomocí silných magnetů umístit různé předměty, vzkazy nebo obrázky. Jako první vás jistě napadne využití do dětského pokoje, ale hodí se do jakékoliv místnosti, třeba do kuchyně, pracovny nebo chodby.

Jak funguje magnetická barva?

Po zaschnutí vytvoří magnetická barva na zeď povrch podobný, jako třeba na lednici, a dodá jí schopnost přitahovat magnety. Vhodná je na jakoukoliv rovnou a očištěnou plochu, nemusí jít přímo o stěnu. Hodit se bude třeba vnitřní strana dveří od skříně nebo dvířek kuchyňské linky, určitě ale přijdete i na další varianty. Nátěr obsahuje magnetitové částečky a nanáší se jednoduše plochým štětcem v tenké vrstvě. Pro dosažení dokonalého efektu jsou třeba dvě nebo tři tenčí vrstvy.


Potřebovat budete neodymové silné magnety

Na takto vzniklou tabuli libovolné velikosti se pomocí neodymových magnetů připevní téměř cokoliv, co je potřeba. Magnety jsou k dostání v mnoha atraktivních podobách, barvách a velikostech. Pokud nechcete vrtat do zdi nebo vám klasické magnetické nástěnky nevyhovují, určitě po barvě sáhněte. A co více, výsledek můžete přetřít libovolnou akrylovovu barvou a plocha dostane novou tvář nebo splyne s okolím.


Udělejte dětem radost!

Magnetický nátěr je nejvíce využíván v domácnostech, kde jsou děti. Pokud jím opaříte třeba jednu celou stěnu nebo její část, děti získají obrovské možnosti, jak si svůj pokojíček dekorovat, aniž by museli povrch ničit. Většina z nás jistě v dětství „bojovala“ s rodiči o možnost vyzdobit si zeď různými plakáty a obrázky, které nás třeba rychle omrzely a po strhnutí zanechaly na stěně nevzhledné stopy. Tento problém s magnetickým nátěrem odpadne a spokojenost bude na obou stranách.


Využití magnetických ploch v kancelářích

Na magnetickou plochu přichytíte obrázky, fotografie, plakáty, vzkazy, bez toho aniž by se musely kupovat rámečky, používat hmoždinky nebo samolepící pásky. Magnetická tabule nebo stěna usnadní práci, zjednoduší život a hodí se i do kanceláří nebo provozoven, zkrátka všude, kde oceníte lepší přehlednost a organizaci.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *