Kdo Vám umyje okna a odstraní tmely, silikony bez škrábanců i ve výšce?

Moje okna se nachází ve výšce v novostavbě, při jejich mytí jsem se necítila zrovna nejbezpečněji. S manželem jsme se po domluvě shodli na tom, že zkusíme služby odborné firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken ve výšce Brno,  jejíž kontakt mi dal kamarád.
 
Po telefonické domluvě jsme si zadali termín a ten také dodrželi. Menší zásek nastal ve chvíli, kdy na oknech našli zbytky silikonů a tmelů, které používali zedníci při výstavbě. Museli tyto tvrdé skvrny odstranit žiletkou.

Docela jsem měla strach, že mi tím nová okna poškrábou, ale ujistili mě o jejich zkušenostech. Nechala jsem je tedy dál pracovat a věnovala se stěhování nábytku. Okna perfektně umyli a na sucho vyleštili. Kvalitně odstranili nečistoty a potvrdilo se, že moje obavy byly zbytečné, protože nikde ani škrábnutí po žiletce.

Navíc byli tak hodní, že umyli i parapety a celé okolí okna, včetně strhnutí ochranných pásek z rámů oken. Myslím, že každý kdo hledá kvalitní mytí oken Brno se může spolehlivě obrátit na firmu A SERVIS.

Dostane se vám kvalitních služeb, skvělého přístupu a spolehlivosti. Domluvili jsme se, že nám budou okna mýt i nadále a nastavili jsme si časový interval, který nabízí i individuálně. Přece jen se nacházíme na kraji města, kde okna tak často mýt nemusíme.

 

Čištění, mytí, impregnace fasád, oken, markýz, podlah. Výškové práce Brno

A SERVIS LIPKA, s.r.o. mytí oken, práce ve výškách Brno, zajišťuje službu mytí oken a výloh již velké řadě významných zákazníků, které máme také v mezinárodní sféře (Německu, Rakousku a Slovenské republice). Preciznost při mytí oken a výloh zaručí náš trik suchého leštění – nepoužijeme žádná leštidla pro mytí oken, jelikož způsobují po čase viditelné tahy a kruhy, které vyjdou na povrch rychleji, než při triku suchého leštění.

 

 

 Naše kmenové zaměstnance máme důkladně proškolené dle dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky.

Ve výškách využíváme vysokozdvižnou plošinu a hydraulické rameno. Je možné, že bude od budovy špatný přístup, a tak používáme techniku slaňování za pomoci horolezecké a speleologické techniky.

S mytím oken a výloh, je vždy důležité omýt rámy, parapety, odstranit zatvrdlé nečistoty a pavučiny z okolí oken. Veškeré zmíněné činnosti jsou součástí mytí oken a výloh, které provádí naše společnost. Po odstranění nečistot z okolí oken, skleněnou plochu myjeme čistým rozmývákem a veškerá špína s vodou je setřena gumovou kvalitní stěrkou.

Okno necháme po umytí proschnout a následně jej vyleštíme čistou a suchou 100% bavlněnou plenou, kterou zajistíme dlouhotrvající lesk a čistotu vašich oken bez tahů a kruhů. 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *