Co je důležité před realizací podlahy na půdě?

Přemýšlíte nad tím, že ze své staré půdy v rodinném domě uděláte místnost, která bude sloužit i jiným účelům, než je jen hromadění sena a věcí, které se nikam jinam nevejdou? Chcete si z půdy vytvořit třeba jen hernu, dětskou klubovnu a nebo rovnou obyvatelnou místnost? Tím nejdůležitějším krokem je realizace podlah na půdě. Většinu půd u starších rodinných domů totiž tvoří jen trámy a ty rozhodně nejsou ideální podlahou. Jak tedy vybírat?
 
Nejlepší je vybrat kvalitní deskový materiál
Ideální volbou je výběr kvalitních desek, které se na půdní trámy instalují. Určitě ale není vhodné vybírat deskový materiál jen tak a bez uvážení. Kvalita desek je pro kvalitu podlah na půdě rozhodující. Při špatném výběru se vám může jednoduše stát, že desky nevydrží tolik, jak byste potřebovali. Podlahy na půdě musí mít mnoho vlastností. Musí být odolné proti vlhku, plísním, hlodavcům, ohni a samozřejmě i proti poškození stárnutí . Tyto vlastnosti rozhodně všechny deskové materiály na našem trhu nemají.
 
cetrDesky CETRIS® ale ano!
Mezi nejkvalitnější druh deskových materiálů na našem trhu se řadí . Právě tyto desky mají pro využití na půdách rodinných domů a realizaci podlah ideální vlastnosti. Dokáží odolávat vlhkosti, plísním, houbám, nárazům, hlodavcům i působení vnějších vlivů a stárnutí. A to dlouhodobě. Kromě toho jsou také tepelným i zvukovým izolantem, což zejména na půdách jistě oceníte. Prostor pod nimi může být také zateplen.
 
Ideální podklad pro různé podlahové materiály
Podlaha tvořená deskami CETRIS® se stává ideálním podkladem pro velké množství podlahových krytin. Díky tomu, že po pokládce desek CETRIS® vznikne krásně rovná podlaha, jsou možnosti dalšího postupu opravdu veliké. Pokud má půda sloužit jen jako dílna, klub nebo herna, můžete desky klidně nechat jen tak, bez nutnosti pokládky podlahové krytiny. Podlaha je samozřejmě pochůzná a to ihned po položení.
 
Kompletní možnosti využití desek CETRIS® najdete na www.cetris.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *