Specialista nejen v oblasti stlačeného vzduchu? EKOMPRESORY Trade s.r.o.

Kompresory jsou, byly a budou zapotřebí v mnoha oblastech pro domácí i komerční využití. Pro jejich správný výběr je třeba volit nákup u specialistů. Rozhodně byste měli vybírat prodejce na základě jeho sortimentu a schopností. Právě EKOMPRESORY Trade s.r.o. se na našem trhu řadí mezi největší specialisty v oboru vzduchu a to nejen toho stlačeného.

 

Základní nabídku tvoří prodej kompresorů

Mezi základní druhy specializace společnosti EKOMPRESORY Trade s.r.o. se řadí prodej kompresorů. Tedy oblast využití stlačeného vzduchu. Kompresory najdete v nabídce ve velmi širokém zastoupení. Nabídku tvoří pístové i šroubové kompresory od předních tuzemských i zahraničních výrobců. Mezi nabízené značky se řadí kompresory ATMOS, BLACK&DECKER, GENTILIN a ORLÍK.

 


Kompletní příslušenství a servis pro značky ATMOS a BLACK&DECKER

Kompresory ATMOS a BLACK&DECKER se řadí k nejprodávanějším druhům kompresorů na našem trhu. Zejména pak pístové kompresory těchto značek jsou velmi oblíbené. A právě na tyto druhy nabízí EKOMPRESORY Trade s.r.o. zajištění kompletního servisu. K těmto druhům kompresorů je také neustále skladem držena kompletní nabídka náhradních dílů, takže servis je rychlý a rychlé je i dodání při objednávkách.

 

Kompresory ale nejsou jedinou náplní pro EKOMPRESORY Trade s.r.o.

K tomu, aby se mohla společnost EKOMPRESORY Trade s.r.o. považovat za specialistu v oboru vzduchu, je toho zapotřebí mnohem více, než jen nabízet prodej a servis kompresorů. A EKOMPRESORY Trade s.r.o. toho také více nabízí. Pístové a šroubové kompresory tvoří základní nabídku, ale ta je rozšířená. Na společnost se můžete obrátit i v oblastech doporučení, návrhů a instalace rozvodů vzduchu, vhodné filtrace, včetně sušiček, filtrů, odváděčů a separátorů kondenzátu. Součástí nabídky jsou také výčepní zařízení pro domácí i profesionální využití.

 

Kompletní nabídku najdete na www.ekompresory.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *