Co se hodí na stěny do moderních obývacích pokojů?

Interiéry domácností se v posledních několika letech snaží o designovou dokonalost. Pro obývací pokoje toto pravidlo platí dvojnásobně, protože obýváky jsou reprezentativní místností každého interiéru. A je třeba myslet nejen na jejich vybavení nábytkem, ale také na design stěn, protože stěny mají na celkovou eleganci obývacích pokojů velmi podstatný vliv. Na stěny v obývacím pokoji nemusí být využity pouze barvy, tapety nebo samolepky. Moderním řešením pro zvýšení elegance stěn obývacích pokojů jsou obklady.
 
Vzhled přírodních materiálů a zejména kamenných vzorů
Obklady pro využití do obývacích pokojů samozřejmě musí mít jiný vzhled, než například obklady do koupelen. Moderní architektonické a designové trendy kladou velký důraz zejména na design přírodních materiálů a hlavně kamenných vzorů. Využití přírodních kamenných obkladů do obýváků je zbytečně drahé, složité na realizaci i na údržbu. Naštěstí u specializovaných prodejců obkladů na našem území už můžete najít i imitace kamenných obkladů, které jsou od originálu téměř k nerozpoznání. Velký výběr najdete například v nabídce společnosti Keramika Hašek, jednoho z  tuzemských specialistů v oboru obkladů a dlažeb.
 
Různorodost nabízí série Covadonga
Pokud chcete na obložení stěn v obývacím pokoji využít obklady s opravdu věrným vzhledem přírodních kamenů, je ideální volbou série Covadonga. Tato série obkladů nabízí kombinaci několika různých typů kamenů s různými velikostmi a strukturou. Ideální do rustikálních a stylových interiérů obývacích pokojů. Obklad e nabízen ve velikostech 31×45, takže je jeho realizace snadná a přesná. Série je nabízena ve třech různých odstínech barev kamenů.
 
obklad
 
Moderní obývací pokoje ocení eleganci GRADUAL
Pokud máte obývací pokoj zařízen podle moderních trendů vybavení interiérů s důrazem na rovné, čisté a elegantní linie, i v tomto případě najdete v nabídce Keramika Hašek odpovídající druh obkladu. Tentokrát se jedná o sérii GRADUAL od výrobce SALONI. Ta se vyznačuje velkoformátovými obklady 30x90cm, které se lepí na zeď jen s velmi úzkou spárou. K tomuto obkladu není třeba doplňovat dekorace. Svým vzhledem a reliéfními pruhy po délce přesně zapadne do moderně řešených obývacích pokojů. Nabízen je v odstínech bílé, šedé, slonové a černé.
 
Kompletní nabídku moderních obkladů i dlažeb najdete na www.keramikahasek.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *