Schodiště pro váš dům na zakázku

Pokud váš dům vyžaduje speciální stavební zákrok, kde je zapotřebí točité schodiště, nechte si je vyhotovit na zakázku z vysoce kvalitních materiálů a profesionální technikou postupu přímo od odborníku. Společnost EQUIPE DESIGN se na tuzemském trhu pohybuje již přes patnáct let, přičemž si za své dlouhé léta působnosti vydobyli pevné postavení mezi ostatními výrobci. Společnost se nezabývá jen prodejem, ale vytvoří vám i dokonalý návrh i s vlastní montáží a pravidelným servisem. Vybrat si můžete jak interiérové, tak exteriérové řešení schodiště na zakázku a tím docílit perfektního zapadnutí do vašeho navrženého konceptu.
 
schodTočité schodiště na míru
Veškeré zakázky jsou vyhodnocována individuálně s maximálním ohledem na požadavky klienta. Točitá schodiště patří mezi nejoblíbenější vůbec. Jejich tradiční vzhled dokáže propůjčit jakémukoliv domovu nezaměnitelný půvab a notnou dávku elegance. Točité schodiště vám ušetří nemalou část prostoru.
Točité schodiště nachází využití jak v moderních stavbách, tak i ve stavbách dřívějších, kdy svou novotou nenaruší celkový vzhled interiéru. Točité schodiště je jasnou volbou pro všechny, kteří hledí na úsporu prostoru se zachováním elegance.
 
Točité schodiště a jejich výhody
Točité schodiště se též dají využít jako únikový východ nebo exteriérový monument vedoucí do vaší zahrady. Nemusí jít primárně o interiérové řešení spojení jednotlivých pater, ale o skvělý prvek v exteriéru.
Hlavní výhodou je úspora tolik cenného prostoru. Určitě oceníte snadnou montáž, která nenaruší chod vaší domácnosti na delší dobu, než je doopravdy nutné. V neposlební řadě jde o skvělý designový prvek s dostatečnou vzdušností.
  
Pokud vás zajímají i další informace o točitých schodech, navštivte stránky prodejce na internetové adrese http://www.equipe.cz/.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *