Co všechno nabízí Altoma pro rodinný dům?

Společnost Altoma je na našem trhu známá především jako specialista v oboru nabídky a prodeje garážových vrat Hörmann. V této oblasti byla také už několikrát vyznamenána oceněním „ prodejce roku Hörmann“. Hlavní zaměření společnosti Altoma je tedy samozřejmě na garážová vrata Hörmann, ale sortiment je mnohem širší. Pro rodinný dům vám Altoma nabízí mnohem více.  Stručně řečeno, Altoma vám může nabídnout vše co je na domě a okolo něj.
 
Které produkty v sortimentu Altoma jsou určeny na dům?
garážová vrataPokud berete garáž, jako součást domu, jsou prvním produktem z nabídky samozřejmě garážová vrata Hörmann. Pokud při vstupu do garáže nechcete otevírat velká vrata, můžete ještě ze sortimentu Altomy vybrat i vedlejší dveře. Součástí nabídky jsou také kvalitní vchodové dveře z plastu, dřeva i hliníku. Z těchto tří materiálů si také můžete vybrat i okna pro svůj dům. Nabídku produktů na dům tvoří ještě stínící prvky v různých provedeních. Pro zastínění domácnosti zde najdete venkovní žaluzie a venkovní rolety. Pro zastínění teras a prostor před vchodem jsou nabízeny také markýzy v mnoha provedeních nebo jen menší přístřešky. Markýzy jsou nabízeny kazetové, výsuvné, polokazetové nebo pro zimní zahrady.
    
Jaké produkty můžete vybírat okolo domu?
garážová vrataOkolo pozemku každého rodinného domu je nejdůležitější součástí oplocení. I v této kategorii vám společnost Altoma nabízí hned několik druhů plotů. Vybírat můžete klasické zahradní oplocení, průmyslové oplocení s vyšší odolností a bez nutnosti údržby nebo bezpečnostní oplocení. Pro pohodlné zajíždění automobilu na pozemek můžete volit mezi mnoha druhy kvalitních vjezdových bran. V nabídce jsou kvalitní vjezdové brány Hörmann v odlišných provedeních i s odlišným způsobem otevírání a ovládání. Aby byl sortiment opravdu kompletní, je také doplněn o vchodové branky.
 
 
Kompletní nabídku naleznete na www.altoma.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *