Dají se zateplit trámové stropy, které mají hotovou pochůznou podlahu?

Zjistili jste, že podlahami na půdě z vašeho rodinného domu uniká podstatná část tepla téměř bez užitku? Je konstrukce podlahy na vaší půdě tvořena trámy, které jsou ale zakryty pochůznou podlahou? Bojíte se, že před zateplením budete muset celou plochu pochůzné podlahy odstranit, abyste mohli podlahu zateplit? Možná proto jste se raději  zateplení podlah na půdě až dosud vyhýbali a raději jste se smířili s tepelnými ztrátami. Proč ale ztrácet teplo, když existuje účinné řešení?
 
Pochůzná podlaha může zůstat na místě a zateplovat se může stejně
Věděli jste, že při zateplení trámových konstrukcí na půdách rodinných domů může být tento prostor kvalitně zateplen, aniž byste museli odebírat pochůznou desku a pak ji namontovat zpět? Stačí jen správně izolovat dutinu mezi trámy a strop může zůstat i nadále pochůzný. Stačí využít tu správnou technologii zateplení. Pokud chcete zateplení stropů a půd s trámovou konstrukcí bez problémů a se skvělými výsledky, můžete klidně zvolit zateplení pomocí foukaných izolací.
 
izolace
 
Jak probíhá zateplení foukanou izolací?
Při zateplování trámových stropů foukanými izolacemi se vyplní minerální izolací pouze dutiny mezi trámy. Záklop podlahy se nemusí celoplošně odstraňovat, protože pro aplikaci izolace stačí pouze několik montážních otvorů. Izolace se dostane i do těžko přístupných míst, vytváří plochu bez mezer, brání vzniku tepelných mostů, je bezodpadová a zateplení proběhne v řádech několika hodin. U ostatních druhů zateplení stropů jsou časy v řádech několika dnů.
 
Foukané Izolace s.r.o. je specialistou na tento druh zateplení
Pokud jste se rozhodli pro zateplení foukanou minerální izolací, musíte ještě správně vybrat firmu, která toto zateplení provede. Vždy je vhodné vybírat spolehlivé a stabilní firmy s velkými zkušenosti a na základě referencí. Z těchto hledisek patří k největším profesionálům na trhu v oboru foukaných izolací společnost Foukané Izolace s.r.o. S touto společností budete mít zaručeno profesionální odvedení práce s materiály té nejvyšší kvality. Na svém kontě má již stovky realizovaných projektů v různých oborech. Díky vysoké kvalitě materiálů nabízí na všechny druhy zateplení nadstandardní záruku, ale ceny realizací jsou stále nízké.
 
Kompletní informace najdete na www.foukaneizolace.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *