Na trhu je nový prodejce obkladů a dlažeb – Hitkeramika.cz

e-shop Hitkeramika.cz je na našem trhu novým prodejcem keramických obkladů a dlažeb. Ačkoli se jedná o zcela nový e-shop, tuto prodejnu provozuje firma Josef Hašek, která v oboru rozhodně není žádným nováčkem. Na trhu v této oblasti má již desetiletou praxi a dobře ví, které druhy jsou u zákazníků žádané. Hlavní důraz je tedy kladen na kvalitu a pestrost nabídky.
 
obkladTuzemské značky doplňují přední zahraniční výrobci
Mezi nejprodávanější tuzemské značky se bezpochyby řadí RAKO keramika. Obklady a dlažby RAKO mají na našem trhu velkou tradici a jsou považovány za vysoce kvalitní.  Nabídce můžete najít ucelené sety obkládaček a dlaždic, doplňky, které se hodí do kuchyní, koupelen, chodeb, komerčních interiérů, ale i do exteriérů. Nabídka RAKO je opravdu pestrá. Kromě této tuzemské značky se Hitkeramika.cz soustředí i na prodej obkladů a dlažeb od zahraničních výrobců. Samozřejmě jen těch, kteří dosahují potřebných kvalit. Najdete zde výrobce ze Španělska, Itálie i Německa. Konkrétní zahraniční značky zastupují například Nordceram, T-Trading, Cifre, Keros, Azulev, Magica, La Fenice, Rondine nebo fasádní obklady Ströher. Sami si tak můžete vybrat, která ze značek vám bude vyhovovat nejvíce. Sortiment je přehledně rozdělen do jednotlivých kategorií pro snadnější výběr.
 
Nechybí ani stavební chemie a doplňky
Správný prodejce obkladů a dlažeb by neměl nabízet pouze obklady a dlažby, ale také doplňky a zejména stavební chemii. Stavební chemie totiž je v oblasti obkladů a dlažeb nepostradatelná. Na stránkách Hitkeramika.cz můžete tedy najít kompletní nabídku stavební chemie Ceresit. Vybírat můžete například chemii pro lepení obkladů a dlažeb, spárovačky Ceresit, penetrace, izolace, sanační prostředky, směsi pro vyrovnávání podlah, opravy betonů, omítky a nechybí ani akryláty, silikony, tmely a pěny. Nabídka je tedy kompletní a záleží pouze na vás, jaký druh si vyberete.
 dlažba
Kompletní nabídku najdete na www.hitkeramika.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *