Dokáže přístřešek pro auto poskytnout celoroční ochranu?

Stačí vám pár tisícovek a během několika hodin si postavíte levný přístřešek pro auto na libovolném místě svého pozemku. Základové nohy, rošt a střecha odolávající i silnému krupobití. Asi tak nějak by se ve zkratce dal popsat aktuální trend parkování.

Přístřešky pro auto působí nenápadným vzhledem, avšak přes to se v mnoha ohledech svou funkcionalitou dostávají před klasické garáže a předkládají svým majitelům zajímavé výhody. Tou první je bezesporu cena. Lákavé parkovací místo lze postavit bez jakéhokoliv technického umu za sympatickou cenu a navíc svůj vůz ochráníte před korozí.

 

Ochrana po celý rok

Odpůrci tohoto parkování se k negativnímu postoji hlásí především z nedostatku informací. Poslední roky totiž dokazují, že přístřešek pro auto je pro úkryt vozidla mnohem šetrnější než tradiční garáž. Zděná výstavba navíc stojí několikanásobně více peněz a před zahájením realizace je nutné vyběhat stavební povolení. Nemluvě o časové náročnosti, která vám zabere více jak jeden týden tvrdé práce.

Přístřešek pro auto stačí pouze ohlásit a dokonce si ho lze v případě stěhování odvézt sebou. Z pohledu celoroční ochrany je plně dostačujícím prvkem.

 

Přístřešek pro auto chrání před rzí

Střešní konstrukce zamezuje prostupu slunečním paprskům a zastaví i velké kroupy. Bylo prokázáno, že vozidlu nesvědčí skokové přechody teplotního charakteru. Jezdit celý den v – 15 °C a následně zaparkovat ve vyhřívané garáži působí doslova destruktivně na všechny komponenty vozu od karosérie až po funkčnost systému. Přirozené venkovní prostředí je z tohoto pohledu jasným vítězem, kde se netvoří žádná vlhkost. To se o garážovém prostoru říci nedá, proto se v mnohých případech na karosériích garážovaných vozidel tvoří rez.

Pokud vás přístřešky pro auto zaujaly, navštivte internetové stránky společnosti Hobbytec na adrese www.hobbytec.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *