Dopřejte si luxus i v ložnici

Jestliže máte v oblibě luxusní materiály a nechcete jejich jedinečnost ničím potlačovat, bude pro vás jasnou volbou damaškové ložní povlečení s kvalitním základem ze 100% bavlny. Precizně provedený vytkávaný vzor nikdy nenudí, aniž by potřeboval vaše oko zajmout prvoplánovými vzory a obrazci.

Barva textilií, do kterých se večer uložíte, ovlivňuje vaší náladu a dokonce i sny! Zamilujte se do uklidňující smetanové pro romantickou noc, dejte šanci své fantazii v odstínech zeleně nebo podpořte své intimní já barvou čerstvých jahod.

 

Povlečení, které stačí vašemu životnímu tempu

Díky kvalitě použitého materiál máte jistotu, že se váš zamilovaný odstín brzy neopere nebo nevybledne díky rannímu sluníčku. Navíc jde o odolnou a trvanlivou tkaninu vhodnou i do náročného prostředí. Damaškové povlečení proto tak často potkáváme v hotelech a penzionech.

Hustě tkaná bavlna s vysokou gramáží zdobená honosnými vzory pochází původně pravděpodobně z Číny, ale pro její nevšednost si i u nás velmi rychle oblíbily šlechtické rodiny a později i bohatí měšťané. Dnes je však díky své dostupnosti a moderní technologii zpracování tento luxus dostupný úplně všem.

Luxus pro každého

Toto luxusní žakárové povlečení s decentním vzorem skvěle doplní moderní interiéry, zahřeje a je vhodný i pro alergiky. Snadno se čistí (snese praní na teplotu 60°C), ještě snadněji žehlí a překvapí svým hebkým povrchem. Damaškové povlečení z nejjemnějších česaných přízí zkrátka patří k evergreenům, které svůj elegantní vzhled uplatní v každé době a v jakékoli domácnosti.

Náš tip: Harmonický vzhled dodají vaší ložnici závěsy barevně sladěné s povlečením.

Dopřejte si ho v moderním provedení se zipem, které vám maximálně zjednoduší práci při povlékání! A pokud chcete opravdu vysokou kvalitu, hledejte damaškové povlečení z egyptské česané mercerované bavlny. Jen tak budete mít jistotu, že do svého domova pořizujete opravdovou špičku.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *