Ložnice, která jde s pohodlím ruku v ruce

Představíte-li si svůj byt, určitě by někde na předních příčkách pomyslného žebříčku jeho dobrých vlastností mělo být pohodlí. Ale co je to vlastně pohodlí? Přidržíme-li se výkladu ve slovníku, označíme pohodlí jako souhrn podmínek, které nám umožňují příjemný a bezstarostný život. Našli jsme nábytek, který této představě vyhovuje úplně do puntíku. Posuďte sami.

 

Šťastná souhra okolností

Nelze úplně říci od jakého bodu lze nábytek označit za pohodlný nebo útulný. Jde o poměrně individuální záležitost, a roli zde hraje celá řada faktorů. Pro někoho je například pohodlí spojeno se vzpomínkami na dětství; maminčinu kuchyni nebo babiččin obývák a do útulného bytu podvědomě vyhledává kousky, které do této nálady zapadají. Rozkládací postel z masivu SOFA DUO může být díky svému elegantnímu tvaru a jemné kresbě kvalitního dřeva přesně tím pravým.

 

Trendy, které se přizpůsobí

Mnoho lidí označuje jako útulný byt takový, který si zařídili zcela podle sebe bez ohledu na aktuální dění v bytovém designu. Ale i když to nevědí, následují i oni populární módní trend. Jmenuje se eklektismus a umožňuje v jednom prostoru spojit nábytek z různých historických období nebo designových stylů. Klidně tak umístí komodu z masivu v moderním stylu hned vedle skříňky z masivního dřeva po babičce, aniž by celá kompozice vypadala kýčovitě.

Nábytek podle vašeho vkusu

Pohodlí může do prostoru přinést i jeden jediný kus nábytku. Je to ten, který používáte nejčastěji a trávíte na něm skoro všechny lenošivé nebo odpočinkové chvilky. Nepřekvapí, že půjde o kousek určený pro komfortní spánek – postel z masivu, která na první pohled hlásá do světa vkus svého majitele. A pohodlná je rozhodně také.

Vsaďte na tu českou s dlouholetou tradicí od Postelia s.r.o. Široký výběr nábytku, matrací a dalších doplňků do ložnice přímo od výrobce najdete za skvělé ceny v e-shopu Spime.cz.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *