Skleněné balkonové zábradlí i pro váš dům

Když se řekne balkonové zábradlí, každý si v určitém rozsahu představí betonovou neprůhlednou hráz, která by měla vytvořit bezpečnou zábranu před možným vypadnutím. Moderní doba však pokročila a předkládá všem zájemcům mnohem variabilnější řešení v podobě užití odlišných materiálů. V dnešním článků nás bude zajímat balkonové zábradlí ze skla, které dokáže vytvořit, navrhnout a zrealizovat zkušená společnost Equipe, která je na českém trhu již více jak 25 let. Balkonové zábradlí ze skla dokáže vašemu venkovnímu prostoru propůjčit o mnoho čistější linie a balkon opticky zvětšit. Mimo jiné získáte estetický prvek s dekorativním podtextem.

 

Proč balkonové zábradlí od společnosti Equipe

Při hledání vhodného řešení realizace balkonového zábradlí se klient snaží inspirovat v katalozích již postavených projektů. Ovšem každý balkon a představa o zhotovení zábradlí se odlišuje, proto je těžké nalézt odpověď přímo v inspirativních předlohách. Společnost Equipe má zcela jiný přístup a s každým klientem si osobně promluví a následně předloží finančně a designově ty nejlepší metody k získání odpovídajícího výsledku. Společnost tedy není jen poskytovatel montážních operací, ale také dokáže zábradlí navrhnout a vytvořit detailní projekt.

Balkonové zábradlí z bezpečnostního skla

Balkonové zábradlí může být vytvořeno ze skla, ale jen za předpokladu, že se k výrobě použije moderní tvrzené sklo. Kromě toho společnost Equipe nabízí i broušený nerez, ocel nebo pozinkovanou ocel. Vždy záleží na předchozí domluvě a finančních možností. V tomto článku vám chceme jen napovědět, že sklo na balkon rozhodně patří a sami uvidíte, že je to celkem zajímavá možnost, jak vytvořit svému domu senzační facelift. Pro více informací navštivte internetové stránky na webové adrese http://www.equipe.cz/.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *